• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    CORALIN
    CORALIN --- ---
    To jak byl šťastnej když jsem za ním v jednu rána přijela :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    že plní to, co slíbí...
    TALENKA
    TALENKA --- ---
    Má nádherné ruce. Sálá z nich teplo. Nejlíp se mi usíná, když mi je dá tam, kde mám přibližně ledviny. Moje živé lávové kameny.
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    že jsem se včera z té jeho hlášky "nejsem buzna, buzno" chechtala ještě v autobuse
    že mi vždycky všechno trpělivě vysvětlí tak, abych to pochopila
    že i když si myslí, že ho neznám, vím, že se známe odjakživa
    že je tak chytrý, milý, hodný a citlivý
    že vždycky najde nějaký spodní proud, který mě dovede k tomu, že ho miluji
    že jsem díky němu poznala, jaké to je mít vnitřní dvojče
    že může být kýmkoliv a budu ho mít stejně pořád ráda
    NIRA
    NIRA --- ---
    že mě zbytečně neotravuje
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Umí nejlepší těstoviny alla carbonara!!
    .. s výsledkem je samozřejmě nespokojený a hledá vždy nějakou chybu, co by mohl udělat líp -> roztomilost mu vážně nechybí:)
    NIRA
    NIRA --- ---
    dneska si se mnou hezky povídal :_)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Rozbila se mi oblíbená čelenka a vypadlo mi z ní několik korálků. Dala jsem si ji na polici, že s tím zkusím něco provést, ale samozřejmě jsem se k tomu ještě nedostala. Dnes ráno jsem ji našla spravenou a korálky pečlivě přilepené. Za takovéhle věci ho strašně miluju.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    chodí mi každou noc naproti k vlaku, když jedu z práce z prahy do dobřichovic, ale jelikož je teď nemocný a musí se hodně učit kvůli státnicím, zakázala jsem mu chodit mi naproti na nádro....obešel to tím, že na mě čeká už na nádraží v praze :-D

    a obdivuji, jak se i po roce intimního vztahu dokáže tak krásně a upřímně stydět a červenat
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mi včera šel naproti v noci, když jsem přijela z práce a taky, že jsme přišli domů a tam bylo uklizeno po stěhování :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ze me podporuje
    ze me bere takovou, jaka jsem, i kdyz je to nekdy tezky
    ze me umi pohladit a obejmout
    ze vcera povesil pradlo, uklidil skrinku s jidlem - pravda, hledal caj :))) a nasral se, kolik je tam veci :)))
    ze mi kazdy den pise, ze se na me tesi a vim, ze se opravdu tesi
    ze se snazi chapat i muj uhel pohledu na ruzne veci
    ze je zabavnej

    a dalsi a dalsi a dalsi :)
    proste je to on meho srdce sampion
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ten jeho hlas.. i mamince se zdál velmi příjemný :) nojo, není nad to, mít svého pana Božského :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    koupil mi kakao :)) a vcera mi ho dokonce i uvaril :))
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že mi naplánoval cyklovýlet, kdy jsem mohla jet 40 km po rovině nebo z kopce :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... že se mi dokáže omluvit, když mě nasere.
    PETKAF
    PETKAF --- ---
    - že mi poháhá
    - bere mě takovou jaká jsem
    - miluje mě
    - dokáže mi odpustit moje chybičky
    - je mi věrný
    - naslouchá mi
    - dokáže mě potěšit
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    DIVA: ani ne, spis uz tady byl fakt bordel a bylo mu jasny, ze se uklizeni nevyhne, tak se do toho pustil aktivne sam
    DIVA
    DIVA --- ---
    LUCIANA: úslužný a neuvěřitelně vnímavý, kongrets .) nežehlil náhodou ňáký průser? ;)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    že, ačkoli nerad jezdí z domu, když nemusí, mi sám od sebe odjel do IKEA pro daim dort, který miluji... že den za dnem snáší trable s mým synem a pořád to nezvdává... že, ačkoli introvert, co city a pocity drží v sobě, včera plakal, protože mu došlo, že já brečím kvůli němu... nečekala byhc, že ho někdy v téhle situaci uvidím...
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    musim ocenit na chlapa velmi pokrocily myslenkovy pochod - vcera jsem prisla domu z nakupu a vidim, jak umyva sporak, coz me dost prekvapilo, protoze tohle delam vetsinou ja. ptam se, co ho to popadlo a on mi vysvetlil, ze chtel zacit s uklidem vysavanim, ale mel dojem, ze by me to nastvalo, tak se zamyslel proc a vzpomnel si, ze je potreba nejdriv uklidit stul/linku a pod, aby ten bordel z nich pak nenapadal dolu na tu vysatou zem (minule pri uklidu jsem ho na to jemne upozornila)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam