• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    YOT: tak na svete sou muzi a zeny a kazdej si pohlavi muze z siroky nabidky vybrat. Nebo uz je to zas jinak? Pokud ne, tak narazit na muze se stejnym pohlavim muze bejt casem i celkem problem.
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Dopr... sotva jsem se začínal orientovat v těch trans nuženách a najednou zase ženy a muži stejného a opačného pohlavi. Já to vzdávám.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: jde o to, ze se nejedna o zenu opacneho pohlavi, pane
    YOT
    YOT --- ---
    DWAY: To ani náhodou! Buzik? Možná. Byť gej musí být strašný.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: tak razeni trojky je nekolik, nejcasteji "obi" nebo "i8i", jsou asi takove nejklasictejsi .. nekteri jsou proste nejlepsi pro "b" ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    YOT: ha pristizen pri cinu. Pokud premyslis o muzskych pohlavich tak si taky gej!
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Muž stejneho pohlaví? To má být jako homosexualita +? Jakože když si spolu užívají dva muži různého pohlaví je to min gej? Jak poznám, jestli má muž stejne/jiné pohlaví jako já? Jde o tvar, velikost, počet, nebo v tom mám hledat něco min prozaickeho?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: náhodou pán vypadá, že si mohl celkem dobře užít, akorátže s mužem stejného pohlaví ku spokojenosti obou
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SLEEPLESS8: vrat se do hrobu. Tohle je dneska total swag a pussy magnet. Kdyz ti je teda 16.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    SEJDA: ty ses zubar, nebo proc ses tak butthurt? :D
    REPLIKANT
    REPLIKANT --- ---
    SEJDA: Jdi se lecit kamo, … nejlepe u stredocesky - cisty zubarky… tvl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam