• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    lazne sou supr voraz :)

    vic, co. prijemny probuzeni skotskym strickem (fakt skvely!), pocvicenicko na suchu, magnytky, radyjoaktivni koupel, obýdek, brko, prochazka, gameska (CivIV), brko, vecere, brko, film na notasu, vykyd.

    30 dni uplne mimon. :)))
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Lázně? Co to je?
    Ale vážně. Bych si tam připadal nemocnější než jsem mezi těma kriplama. :)
    Novýho akorát je, že jsem musel začít cvičit, protože takhle to dál nešlo. Už jsem se nemohl skoro pohnout. Takže se snažím pravidelně rozhýbávat a můžu říct, že mě to fakt pomáhá, že to nejsou jenom doktorský kecy. :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    nic novýho? nějaký lázeňský historky nový?
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    dej se do péče rehabilitačních odborníků. se to musí rozhejbávat, to revma, imrvére.
    ALAGIA
    ALAGIA --- ---
    cvičit jak?
    BALVAN42:
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    ticho léčí! a to myslim vážně :) ....prej pomůže, když se člověk hodí do permanentního relaxu. vystresly lidi maj prej horsi imunitu tak vseobecne a kdyz mas vlohy k revmatu, tak bejt co nejvic v klidu a hlidat se. mit dobrou zivotaspravu atp. :)

    cvicit, cvicit, cvicit.
    ALAGIA
    ALAGIA --- ---
    co ponáhá na revma?
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    No... já si to myslel... já nedám dopustit na brufen. Zatim mi zabírá.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    No, ale na ten tramal vopatrně,jak jsem zjistil po jedný takový prima jízdě. dokonce bych řekl, že na chronické nemoci je to nevhodný, pokud máte ehm sklony...
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Šťastný a veselý Nový rok!!!!!
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Poznal jsem, že Tramal dává! :) ...na příjemné strávení večera je to ideální pain-killer. stačí sám o sobě a je prča :)
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    BALVAN42: Docela se s tim nazorem ztotoznuju,pze pohyb je jednoznacne muj nepritel.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    já řikám, že mi to nevomezuje, že se hejbu jak raněný tele, pže vedu život na bázi křemíku, nikoli uhlíku :)

    (toto je extrémní názor)
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    BALVAN42: Ono vubec s tim kejchanim je to blby. Vsichni zname tu bolest, kdyz to zrovna cloveka bere.
    Navic jsem zjistil, ze mam docela problem s nedostatkem pohybu. Dokonce i toho beznyho. Do prace jezdim autem, tam sedim u kompu a pak jedu domu a oddavam se pasivni zabave nebo pripadne jdu do hospy. Asi budu muset vymyslet nejakej cvicebni program nebo se ve triceti nehnu.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    já si roky myslil, že mám bolesti od vysedávání u kompu :))

    Bechtěreva má 2% populace chlápků nebo tak něco. takže bych byl klidnej. horší je to s těma plotýnkama. rozjetý plotýnky jsou hnusný svinstvo. kámo tim trpí jak čert. pár reoperací a tak dál. ...se bojí dokonce i pořádně kejchnout, by si zase něce někde nevyhodil :)
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Ted jsem z patka na sobotu chrapal na jedny oslave na zemi ve spacaku. Rano jsem myslel, ze nevstanu, jaka to byla priserna bolest. Nevim, jestli to byl Bechterev nebo jsem si ve spanku vyhodil plotynky... ale do dneska trvalo, nez se to trochu srovnalo (za staleho mazani Voltarenem)... nekdy je s tema zadama proste docela sranda... :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    CUTTER: záleží na tom, jakej máš stupeň, teda jak seš ohebnej a kam tě to kroutí. fakt se vyplatěj ty individuální tělocviky s fyziatrem. uděláte si sestavičku. potom taky v ideálnim případku tě před cvičenim masáží uvolní a pak ti různě pomáhá. naposledy mi ta potvora uplně natáhla rameno, že jsem s nim pak dva dny nepohnul. ale tak to má vypadat :)
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Jojo... zase na druhou stranu proc se nekdy premahat a zbytecne trpet...
    Co nejaka univerzalni cvicebni sestava? Neznate neco?
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    BALVAN42: ked sa da tak okay. ked nie. tak naplast je dobra.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    LIBRIUM: nejlepší je si na bolest zvyknout, jak řiká CUTTER. čim míň do sebe toho rveš, tim líp. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam