• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SARGO: tak buď ti jej diagnostikovali (hlab27, rtg páteře, krev) a nebo ne. na začátek... :)

    dej pak vědět tady, nebo jestli chceš do pošty, jaký ti diagnostikovali stupeň, podle toho se dá už trochu poradit. nicméně každý máme svůj vlastní průběh Bechti. já jsem 4ka, ale pohyblivý jsem víc jak leckterá 2ka.

    jinak cvič, i když to bolí. ono to totiž moc bolet nepřestane ;)
    SARGO
    SARGO --- ---
    MONOTYPEK: Což zní mnohem nadějněji než "přežíváme", ve kterém se momentálně plácám :-D
    Sice mi mění diagnózy jak na běžícím páse, ale všechno směřuje k bechtíkovi, tak začínám pomalu sbírat finty. Právě se sbírám po ataku, už jsem myslela, že budu moct začít cvičit, ale je to ještě hodně živé, takže taková protivná mezifáze... No jsem na to zvědavá. :-)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SARGO: žijeme :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... je tu někdo? :-)
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    HOEZO: já s tím nemám žádný problém.... tetování přibývá a nemoc probíhá... komplikace po tetování žádná, chodím do hell v Praze, ale myslím si že je jedno jaký salon to bude jen je asi potřeba dodržovat alespoň min hygienické podmínky
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: už to mám tak, že žiji s bechtěrevem v symbioze. zbytečně ho nedráždím a to samé chci od něj :D
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    ZIVA:
    MONOTYPEK:
    Dik, me to prave prijde nejak tak logicky, ze jde maximlane o nejaky zanet nebo komplikace jako chripka a ze co se tyka reakce tela, kdyz uz Bechter stejne bezi, je miziva.
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    HOEZO: imho asi jako vesmes cokoli, co je schopny nastrelit nekde zanet. zalezi na toxicite barvy a mrte jinejch veci. ale me tetovani v krizi pusobi spis priznive, i kdyz to boli jako krava.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: jsem zmalovanej od 18ti a přidávám další skoro 20 let. nesleduji žádné změny po tetování.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Máte někdo zkušenost tetování vs Bechtěrev? Našel jsem pár zmínek, že tetování ho může rozjet/zhoršit(?)...
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    počasí..
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    a máme to tu... člověk se probudí a ví, že je něco špatně (víc než jindy) :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Mě ted doktorka oznamila, že mam po tech prascich mirne zvyseny hodnoty na jatrech, co jsem teda já videl tak o 100% ,) ,mno prej je uz nemam brat a pratelsky jsme se rozloucili ,))
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Mě rovnou poslali do prdele, že jsem moc mladej a nemám to rozjetý. Kurvy jedny. :-)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: proto je lepsi si uzivat dokud to jde a kdyz to jde, nic vic nepodniknem.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: ja nevim. nerozumim tomu proc. bojim se ze se jednoho dne probudim a nepujde to uz.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: jako ze to davas, jsem myslel.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: no a? mam narok, ktery nemohu uplatnit...
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: jej, aha, tak to si zase frajer ,)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: jsem 4ka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam