• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAVaříme ryby a mořské plody... mňam
    Vaříme, pečeme, smažíme, grilujeme...

    Ryby české, ryby mořské, mořské plody...



    Recepty, nápady, fotky výtvorů, kam zajít do restaurace, kde koupit čerstvé ryby. Co k rybám... Kdo půjde na ústřice? :)

    pokud budete vkládat recept, napište na začátek slovo recept ať se to podle toho dá filtrovat, děkuji
    rozbalit záhlaví
    MIC
    MIC --- ---
    Proč se rybí vývar nesmí vařit dlouho?
    (pokud mi nejde o dokonalou průzračnost)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    mě napadá důvod jiný - chcípnou a tudíž se neotevřou při vaření?
    MUKL
    MUKL --- ---
    Ahoj, blbej dotaz - máte někdo představu proč se živé slávky (koupené chlazené) nesmějí zmrazovat??? vim že se to nesmí, ale nevim proč (předpoklad je ten že u pokud je nasypu do mrazáku tak všechny pochcípaj a nepoznám, který jdou dobrý a který špatný, ale to je čistě laický dohad)) díky!
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Kasm teď v Praze na chobotnice? Ryby express v Holešovicích na prázdniny omezují sortiment.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    UBU: s tím okounem souhlasím, super ryba
    UBU
    UBU --- ---
    RAGNAROK:
    Pokud bych měl shrnou vlastní zkušenosti se sladkovodníma rybama tak asi následně:

    Candát - super maso, bílé, krásně tuhé, bez kostí, dělá lupínky jako mořské ryby, složité úpravy ho maximálně zhorší, tedy jen osolit, lehce opepřit a osmahnout na másle. Lahoda.

    Okoun - to samé, jen maso je ještě lahodnější, podle mě nej česká ryba, ale nelze ji intenzivně chovat, proto se k ní kromě rybářů moc nedostanete.

    Úhoř - geniální maso na uzení, podle mě to nejlepší co lze vyudit. Kamarád ho dělá i pečeného a je to taky dobré, ale hodně tučné maso, bez kostí.

    Štika - zajímavé, hodně pevné a suché maso se specifickou vůní/smradem, někomu to vadí, ale upečná s cibulí a česnekem je vynikající (stejně tak i na citrónech), ale bacha na kosti.

    Kapr - jak odkud, někdy se to nedá jíst, někdy je překvapivě dobrý, nejlepší z pískoven či tekoucích čistších vod, jinak to chce hodně vysádkovanou rybu. Nejlepší je jen tak po mlynářsku nebo ještě lépe se solí a kmínem opéct hodně zprudka aby byl do růžova.

    Pstruh/siven - klasika, univerzál, neurazí, tvárný, hodně si rozumí s bylinkami.

    Amur - podobné kaprovi, tučný, žádný zázrak, pečený na celerové nati a kořenové zelenině však má své kouzlo.

    Tolstolobik - neskutečně tučná ryba, jinak než vyuzené se to ani jíst nedá a i vyuzené je to spíš na rozdávání.... Většina lidí by se mu měla vyhnout obloukem.

    Sumec - menší kusy OK, výborné maso, jak je to větší, tak je šíleně tučný a nedá se to jíst, opět tak na uzení. Bez kostí.

    Cejn - prakticky nepoživatelný kvůli kostem, ale slušné maso. Kamarád z nich dělá geniální nakládaný rybí karbanátky :-)

    No a mořské, nicméně tam nemám tolik zkušeností:

    Tuňák - skvělý na steak nebo i na sushi, mam ho hodně rád, prodává se více druhů, chce to vysledovat, některé mají výraznější vůni rybiny.

    Pražma - průměr, nezaujala mě i po vícero pokusech. Jsou lepší varianty. To samé i morčáci a cípalové.

    Treska - jen čerstvá, ne ty zvodnatělé blátivé hrůzy co se prodávají jako mražené... Krásné pevné maso, bílé, bez výraznější rybí chuti, dělá lupínky. Teprve v Norsku jsem pochopil, jak může být dobrá, Polack mi přišel lepší jak treska obecná.

    Platýz/halibit - geniální maso, moc mi chutnalo, dá se použít na vícero způsobů a skoro nikdy neuděláte chybu.

    Mořský ďas - v norsku chycen čerstvý kousek a následně zbaštěn, asi nej ryba co jsem kdy jedl.

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    RAGNAROK: stejk z tuniaka od http://www.chefparade-foodtruck.cz/ je mnamka :)
    neviem kde beru ryby, ale maju to fakt dobre a stavnate
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Zdravim. Tak me napadlo jake jsou nejchutnejsi ryby k sezrani u nas.

    Mel jsem sumce ten chutnal jak kapr, stika byla vysmazena az beda. Takze tyto ryby asi uz nikdy.
    Obcas si davam Pstruha ten je nekde vytecny, uplne super je candat. Z moskejch ryb samozrejme losos ten je vetsinou ok, makrela ok, prazma skvela. Tunak a tresku jsem mel zatim jen z konzervy franz josef ty se daj docela jist, ostatni konzervy jsou hrozny.

    Nejake doporuceni co a kde v praze nebo krne? Asi vic jak 400 kc za jidlo nedam.
    HAWKENS
    HAWKENS --- ---
    vim, ze to sem uplne nepatri, ale treba to tu nekoho zaujme...

    Snědené moře - E15.cz / Zen
    http://zen.e15.cz/pribehy/snedene-more-1072058
    ZRK
    ZRK --- ---
    KASUMI: Na Letenským náměstí v tom řeznictví, když tam měli zavádění mořských ryb a plodů. Dopadlo to tak, že jsem ryby prostě vyhodila a raději nejedla ani druh, který v sobě červy asi neměl, ale byl koupen na stejném místě...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ZRK: Jak to dopadlo? To je fakt dost humus. Kde byla ta ryba koupena? At vim, ceho se vyvarovat.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    MJUGEN: ještě jsem vyhrabal tel na objednávky ryb Makro: 226 779 520; tam by vám i měli přesně říci kolik hodin bude losos "starý".
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    já tedy měl lososa v Makru vždy "čerstvého", problém může být, když tam jedete nakoupit v neděli, to už opravdu jsou poslední ležáky (dovezené v pátek v noci - takže 3 dny od kuchnutí) a jsou i hodně cenou dole a je to takové spíše na polívku/do těstovin a pod., syrového bych ho asi nejedl.

    Pokud vám zrovna nerupne v kouli, že "dnes chci lososa", tak do Makra zavolejte, zjistěte kdy a v kolik dovezou a objednejte si ho, bude "čerstvý" max do 48h od kuchnutí (obecně kolem 30hodin). Teď jsem dlouho ale nekupoval, tak nevím přesné dny dovozu, ale dříve to bylo myslím 3x týdně.
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    KURE: hm napsany to tam nemaj) jinak 239 kč/kg zobrazi se ti to pri objednavce..

    RUTHLESS: malo to uplne neni ale s makrem absolutne nelze srovnavat..taky sem tam obcas jel pro rybu kdyz sem mel zachvat ale tuhle chybu uz znova neudelam) mam totiz rad cerstvy maso)
    KURE
    KURE --- ---
    OMIKK: ok tak kolik stoji kilo toho lososa?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RANDOM_NIGHT: ja tam dlouho nebyl, to je fakt, ale stejne mi to prijde zvlastni... no, snad se to k dobremu obrati
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RUTHLESS: Za mě už Makro ne – mám čím dál tím větší dojem, že restaurace a hotely, co od nich berou, dostávají čerstvé zboží, ale na prodejnách jsou ležáky. Poslední pražma byla v podstatě nepoživatelná.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    OMIKK: hele, napsany tam je, ze zaplatis litr a pak doplacis podle vahy ryby. a ze ryba ma 4-5 kilo... Takze predpokladam, ze litr bude za 4 kila. a kdyz ti nahodou privezou rybu ktera ma 5.5 tak musis doplacet nejaky necely 400 (odhadem). to neni malo.

    makro je na ryby a maso obecne super, nikdy zadnej problem. Dovoz taky velmi rychlej. no nic. ja stejne radsi chodim na miladu, takze ani makro nepraktikuju.
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    hele je to tam docela dobre napsany..staci imho cist..
    a kdyby to stalo za prd jakoze ryba hnus tak to sem nedavam! v makru,tescu voschla jebka..tady dovoz 24h. cerstvy ryby..no nic)
    KURE
    KURE --- ---
    OMIKK: to je divnej servis.
    nenašel jsem kolik ta ryba stojí, jen že vypláznu 1000 předem.
    ryba bude zatavená v plastu, takže nevim jesli nesmrdí atp.
    je to losos ze sádky tedy stejnej produkt jako v makru/tescu.
    ergo jedine co dostanu je neuvěřitelně nešikovný způsob nákupu ryby.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam