• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jezis to je bozi :D jak tam vischni stojej... takovy parkoviste :D LOL
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Yeah, what if the Safety Car turns into the Danger Car? :)

    Safety Car FAILS
    https://www.youtube.com/watch?v=2eGumLqAihI
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    btw. tohle mi uniklo, v Detroitu se jim povedlo v zahrivacim kole zrusit pace car :))

    IndyCar 2018. Race 2 Detroit Grand Prix. Pace Car Crash
    http://www.youtube.com/watch?v=dN_L_1fXs6s
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Vettel nema uplne nejlepsi obdobi, Wurz s tim rakouskym moderatorem si z nej delali prdel ze si tam zdrimnul kdyz mel odjeto. Ja uz jsem mel parkrat kacirskou myslenku jestli by me vadilo kdyby odeslo Ferrari jak tim hrozili nebo Mercedes a musim rict ze bych uvital cokoliv aby se na to dalo zase koukat.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Páč týmy jako Mercedes nebo Ferrari by tím přišly o svoji Mercedovitost nebo Ferrarovitost. Problém současné F1 je (jak všichni vědí) v moc velkých výkonnostních rozdílech. Je fajn hnát vývoj dopředu a snažit se získávat nad ostatními týmy sekundy na kolo navíc, ale není to ze sportovního hlediska zajímavé.
    Kouzlo F2 (stejně jako třeba Indy) je v tom, že mají všichni stejnou káru a ukaž co umíš. Posaď Sainze do Merglu a bude na bedně. Posaď Prstíčka do McLarenu a nedojede. Teď zkus posadit všechny do Trabanta – a ukáže se, kdo je kdo .)
    Pravidla nadcházející sezony (a dalších sezon) zjednodušující formu káry by to konečně mohly srovnat. Uvidíme :)
    Dnes se podle všeho závodí spíš mimo trať – nejen boxy a vývojem, ale taky uhranými pentlemi, viz např.
    Vettel dostal za blokování Sainze v kvalifikaci penalizaci – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/vettel-dostal-za-blokovani-sainze-v-kvalifikaci-penalizaci
    Jezdci McLarenu vydělají na Leclercově penalizaci – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/jezdci-mclarenu-vydelaji-na-leclercove-penalizaci
    F1 je o politice a továrnách. Neodehrává se na trati. Na trati jsou vidět už jen výsledky předchozího. A to není zajímavé.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    mi v F1 skoro prijde ze jsou tak degenerovany tim jak se skoro nepredjizdi ze velka cast predjizecich manevru skonci crashem
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: bych dal i vic plus kdyby to slo :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    me osobne by nevadilo kdyby i auta v F1 byly jednotnejsi, ale tymy jako Mercedes nebo Ferrari na tohle nikdy nepristoupi, v Indy maj tusim vsichni stejny sasi taky od Dallary jako F2ka ale nekolik vyrobcu motoru
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jj, to je ulet, takovyho predjizdeni se nedockas ve F1 za 10 let... mozna by ty kategorie mohli proste prohodit :)) vtipny je jak je zaber z toho RT s never give up na halo, kterej to pak posle dvouma kolama mimo trat a predjede je :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Poslední kolo v F1? Leda ve snu! Ve F2? Běžná realita :)

    3-car overtake by Artem Markelov - F2 2018 Austria
    https://www.youtube.com/watch?v=Lo-HARWBPDw
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Konec závodu, Russel, Norris, Fuoco
    Další bedna pro Charozův tým :) Delétraz bohužel odpadnul.

    Race 2 v neděli v 11.00
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Fuoco 4., ale nemám přehled jestli už stavěl
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ani se nedá říct kdo je druhej a kdo třetí, protože se kolem sebe furt míhají tam a zpátky :) To říkám furt, F2 je mnohem akčnější a zábavnější naž F1 :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Na prvních jsou Russel, o druhé se přetahují Norris s posledně ubrečeným Merhim, ale bojují spolu hezky:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    F1 Q mi unikla, prvních 25 kol race1 F2 taky, sednul jsem k tomu právě když to Delétrazovi z osmého začalo chcípat a sotva dojel do garáže. Fuoco se mezi tím dostal z patnáctého na sedmé, ale zrovna probíhají zastávky, tak se to míchá
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A Dan s Maxem trosku herecky dneska
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tak Bottas zitra ze pole, libi se mi ze Ham a Bottas jsou spolu v pohode, ne jako jako jezdci ve spouste jinejch tymu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Vettel nejrychlejsi v Q2
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Kubica jak tam smutne stal v boxech :(
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: ja to beru s rezervou, v tom clanku na naky nemecky strance byla uvaha ze by to pro nej bylo zajimavy zakonceni kariery kdyz v Sauberu zacinal a zna tam jeste lidi, pak je tam taky uvaha/spekulace ze by mohl pristi sezonu jezdit za Toyotu rallye. Na druhou stranu lidi ze Sauberu vymenu behem sezony v reakci na tuhle spekulaci vyloucili, takze buhvi odkud to pochazi.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: to mi prijde jako cira spekulace. rad bych videl zdroj.
    neverinm tomu ze kimi podepsal smlouvu ve ktere by s nim mohli takhle zametat.

    realnejsi mi prijde zajem mclarenu o kimiho na dalsi sezonu protoze se boji ze jim alonso odejde. do indy kde mclaren uz hleda jezdce pro svou dle vseho planovanou novou staj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam