• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KALTY: Prosimte, ty budes hejtovat cokoli reknu, tak pojdme na sebe nereagovat.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Valtteri Bottas Told Max Has Won | F1 2021 Abu Dhabi GP
    https://www.youtube.com/watch?v=9rUZI2NUVDU
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    What happens if Mercedes FULLY appeal Verstappen's championship?
    https://www.youtube.com/watch?v=I25kWYp8Y7Q
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRSH: letos to ani jinak neslo, ucil se, ale auto vyviji i podle nej. Uvidime pristi rok, jak se chytne :) Bylo by fajn, kdyby ano.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: necekal jsem to jinak, zadny sportovec nechce vyhrat titul v soudnim sporu na zaklade vykladu pravniku nejakych stanov. To je proste blbost. Takze je fajn, ze je Ham porad sportovec se skvelym PR, jinak by to nebyl Ham, ne? :))

    ANDR3E: taky nechapu, treba pritom takovy Ham, takovy kus chlapa, pred zrcadlem nestravi ani minutu, neboji se vzit si na sebe zaclonu, to musi kazde zene imponovat :))
    DRSH
    DRSH --- ---
    KALTY: evidentně s Verstappenem v týmu přijal roli dvojky. Na konci loňské sezony jsme si chvíli mysleli že bude bez angažmá.... a třeba se chytne a bude tak dobrý, že se bude nakonec tahat s Verstappenem vepředu. Jen dobře že tam je. Auto na příští sezonu bude mít jistě lepší než letos.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Spíš by mě zajímal Perez. Už se celkem chytnul a příští rok to bude ještě lepší.
    Ale zase mu asi nedají šanci bojovat...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: odkud to vlastně máš? Na netu nic nevidim.
    KALTY
    KALTY --- ---
    MOODYCAT: čili jezdit jako prase a neumět předjet čistě 🙂
    OK. já ti to neberu, ale asi máme jiný pohled na dobrý sport 🤣
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SWALLOW2: Hele jasne, ale u nej 90% techle veci je PR stunt, to ma Lewis zvladnuty fakt skvele. Nicmene uznavam, ze se zachoval skvele.
    Stran jezdeni v aute ale budu porad fandit Maxovi. A dobremu sportu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: jeste vic bych to pral Perezovi no :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SWALLOW2: ja vim.ze je jako chlap tezky pochopit zensky myslenkovy pochody, ale prijde mi ze tam jsou hezci chlapi nez Max, ale jak rikam nejsem zenska...ale treba ma rada nasrany fracky ktery neumej predjizdet :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: Nebudeme to zase přehánět. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: ja ti reknu ze bych to taky nerekl, pristi sezonu budu fandit jemu :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    okej, nevěřil jsem, že ti někdy řeknu, ale to, jak se Lewis zachoval za poslední dva dny je extra třída.

    fakt. wow.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    TOM_HOST: tak jestli jsem nevěděl komu to prat příští rok, tak uz to mam jasné. Takhle to udychat ...

    po tomhle uz jako fanouška Maxe chapu jedine MoodyCat, za tu ale mluví hormony :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: respekt!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Lujz pozadal mercedes aby nebyly dalsi zaloby
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DRSH: Uuuu ❤️❤️❤️
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam