• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    DRSH
    DRSH --- ---
    KALTY: evidentně s Verstappenem v týmu přijal roli dvojky. Na konci loňské sezony jsme si chvíli mysleli že bude bez angažmá.... a třeba se chytne a bude tak dobrý, že se bude nakonec tahat s Verstappenem vepředu. Jen dobře že tam je. Auto na příští sezonu bude mít jistě lepší než letos.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Spíš by mě zajímal Perez. Už se celkem chytnul a příští rok to bude ještě lepší.
    Ale zase mu asi nedají šanci bojovat...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: odkud to vlastně máš? Na netu nic nevidim.
    KALTY
    KALTY --- ---
    MOODYCAT: čili jezdit jako prase a neumět předjet čistě 🙂
    OK. já ti to neberu, ale asi máme jiný pohled na dobrý sport 🤣
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SWALLOW2: Hele jasne, ale u nej 90% techle veci je PR stunt, to ma Lewis zvladnuty fakt skvele. Nicmene uznavam, ze se zachoval skvele.
    Stran jezdeni v aute ale budu porad fandit Maxovi. A dobremu sportu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: jeste vic bych to pral Perezovi no :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SWALLOW2: ja vim.ze je jako chlap tezky pochopit zensky myslenkovy pochody, ale prijde mi ze tam jsou hezci chlapi nez Max, ale jak rikam nejsem zenska...ale treba ma rada nasrany fracky ktery neumej predjizdet :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: Nebudeme to zase přehánět. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: ja ti reknu ze bych to taky nerekl, pristi sezonu budu fandit jemu :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    okej, nevěřil jsem, že ti někdy řeknu, ale to, jak se Lewis zachoval za poslední dva dny je extra třída.

    fakt. wow.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    TOM_HOST: tak jestli jsem nevěděl komu to prat příští rok, tak uz to mam jasné. Takhle to udychat ...

    po tomhle uz jako fanouška Maxe chapu jedine MoodyCat, za tu ale mluví hormony :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: respekt!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Lujz pozadal mercedes aby nebyly dalsi zaloby
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DRSH: Uuuu ❤️❤️❤️
    DRSH
    DRSH --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak Fantasy mi teď dva týdny nešlo, ale stejně už by to na lepší místo nebylo.
    Třetí dobrý 🙂
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: to ale jde už léta.
    Jen to teď pouští ven, aby bylo víc kontroverze
    O nic jiného Liberty Media nejde.
    Oni jsou šťastní jak to dopadlo. Protože se o tom bude mluvit dlouho
    KALTY
    KALTY --- ---
    HANNIBALSON: ještě dostal zadarmo body ve SPA, sestřelil Lewise v Imole a několikrát za rok bez potrestání atakoval někoho tak, že mu musel každý uhnout, protože každý ví jak jezdí
    Lewis udělal Silverstone až po tom, co mu max to samé udělal v na začátku závodu.
    Do té doby uhybal.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: neni dulezity vyhrat, ale nebyt za Tom_Hostem :D taky jsem na to sahl pred prvnim zavodema a pak to nechal byt :D za me gut :D

    chtel jsem sem dat neco, jakoze je okurkova sezona a je to tu mrtvy... well jeste to pocka :D
    DRSH
    DRSH --- ---
    LANMANCZ: ale jako jo, takhle nějak to celou dobu vidím.... jenže teď přemýšlím že prostě to auto na prvním místě v této situaci může pouze čekat co ten druhý udělá a je do jisté míry znevýhodněno (?).... nevím jestli je to správně vyřešeno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam