• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MERTLAS: souhlas
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PEPAZZ: coz je skoda, ze tu komunikaci stopnou :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Sry pisu z telefonu
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: zajímavé ze Bernie vini sefy teamu za zen bordel co tam je, nikolov FIA ;)
    ZDENDAK: f1 ji zakaze pro dlasi sezonu zverejnobat ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A jeste jeden

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ANDR3E: Tak je neposlouchej. :D Ale naprosto chápu, taky mě to nebaví poslouchat. Bohužel víme, že to není jen čistě závodění, ale hraje v tom i politika apod.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    F1troll zas nalozili 😅

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: tohle mi je jasny, jen to vystihuje moje pocity ze mi vylevy Wolffa a Hornera akorat kazej dojem ze zavodu a obesel bych se bez nich
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tak ono taky tu "snahu šéfů týmů ovlivnit rozhodnutí vedení" vidíme jen z velmi omezeného pohledu, významně vytrženou z kontextu režií přenosu. Kdo ví co všechno za komunikaci mezi velínem a boxy probíhá a ač o snahách ovlivňovat ředitele závodu vůbec nijak nepochybuju (a jsem si jistej že probíhala vždycky), tak z ní známe jen ty nejbulvárnější útržky, které se režii hodí ke zvýšení dramatického efektu. A že to ze všech zasažených dělá úplný ňoumy je pak druhá věc.

    Komunikace mezi boxy a ředitelem by buďto měla být přístupná v plném rozsahu stejně jako rádio boxu s jezdci, nebo vůbec. Protože tyhle útržky, navíc spojený se slowmotion záběry nejemotivnějších projevů jejich aktérů, nejsou nic než zpravodajství ze světa showbizu večer na Primě... a nabízí jednodušším lidem vytvářet si zkreslený dojmy a závěry.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    pravdu ma :)

    Podle Ecclestonea je chování šéfů Mercedesu i Red Bullu pro F1 neštěstím - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/moto-formule-1-podle-ecclestonea-je-chovani-sefu-mercedesu-i-red-bullu-pro-f1-nestestim-2987239
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Lewis Hamilton full Conversation during the Safety Car - 2021 Abu Dhabi GP
    https://www.youtube.com/watch?v=0robRF9TjNs
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Uff, od neděle jsem tu nebyl. Prostě to tu asi jen přeskočím :D Nebo až budu mít nějakou slabou chvíli, tak se tím orientačně prokoušu.

    Zaznamenal jsem jen že můj fantasy McZdenálen dokončil jako třináctý ze šestnácti. Docela dobrý výkon – na to, že jsem na to tradičně zase od začátku sezóny nesáhnul :D Příště to zkusím líp... :)
    KULA
    KULA --- ---
    KALTY: ale štastnej, zvítězilo závodění u mě.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KULA: bože ty si idiot
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Presne to me vytlemilo 😅
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: Kimi :))

    Its pointless to go out if you are..

    "maybe it works" or "maybe not"

    Okay?!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Haha tohle je dobrej kanal :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MOODYCAT: nejsi v tom sama :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    "Ah shit, here we go again."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam