• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: me prave taky prijde ze mu to dal docela zadarmo, a misto toho aby si vycital tohle delaj s Totem na zagorky
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: ocividne tahle volba titul neprinesla, takze to mohlo byt jen lepsi nebo stejne napicu :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: ale tak byl vepredu, takze si mohl volit stopu a pokud by ho Max sundal, tak by za kokota imho nebyl, protoze si drzel svou stopu a Max vzhledem k tomu, ze mel jednoznacne lepsi gumy, tak ho pripadne mel dat pozdeji... :) Takhle mu to proste dal na stribrnym podnose bez boje (v tomhle konkretnim poslednim kole :) ).
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DRSH: Tak to vemme jinak … kdyby :)) … kdyby najel z druhe strany riskuje ze ho max sejme (jako nekolikrat za sezonu kdy se mu radsi vyhnul) … a vyhraje … takhle mel aspon par procentni sanci ze kdyz se nesejmou tak to muze max nekde prehnat a vyletet nebo neco … a taky to udelal kdyz se podivate na posledni zatacku pred cilem tak tam to max dost prehnal a vjel tam pod driftem .. dost nechtene na obrubniku …

    Takze jaka je lepsi volba? Nechat toho magora vklidu predjet kdyz s nim nema smysl bojovat nebo za kazdou cenu branit a poslat sebe i ho do kacirku a byt za kokota?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    já miluju slovo optimalizace. Když ho vždycky slyšim ve fabrice, je jasný, že někdo schytá nějakej bolehlav.

    třeba optimalizace mezd, nebo stavu zaměstnanců. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE: jenže nejspíš znamená.

    viz. “FIA President Mohammed Ben Sulayem has asked Secretary General Sport and recently appointed Single-Seater Director Peter Bayer for proposals to review and optimize the organization of the FIA F1 structure for the 2022 season.”
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Mená Masiho a Tombazisa zmizli zo stránky FIA, nemusí to však nič znamenať | Magazín F1 - F1online.sk
    https://f1online.sk/clanky/53551/mena-masiho-a-tombazisa-zmizli-zo-stranky-fia-nemusi-to-vsak-nic-znamenat
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: me by se prave vic libilo Max. vs dalsi mlady paky jako Russel, Leclerc, Norris....aby to nebylo o dvou jezdcich ale o treba 4-5
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: neocekavam ze bude Mazespin s rychlejsim autem min spinovat, spis naopak :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ANDR3E: *Okurcountdown
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já jsem na tuhle sezonu fakt zvědavej.

    Už se nemůžu dočkat na představení monopostů, jak teda budou ve finále doopravdy vypadat a jak se vzájemně budou lišit. Několik týmů už avizovalo, že jejich monoposty jsou zásadně odlišné od toho, co prezentuje FIA, takže mě to naplňuje radostným očekáváním.

    A teď si představte, že třeba přijde HAAS s revolučním řešením jako kdysi Brawn a ukáže všem dlouhý nos a Mazespin bude mistrem světa.... #akoratzevubec

    :´)
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: já třeba Hamiltona moc nemusel, ale minulou sezónu si mě získal. Rozhodně chci aby ještě aspoň sezónu zůstal a rozdal si to s VER ještě jednou o titul. A hlavně PER bude lepší a s RUS po boku to rozhodně bude zábavnější než s BOT. Hamilton je borec.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: osobne by mi ani nevadilo kdyby Ham skoncil a zustal na 7 titulech stejne jako MSC..
    a misto stvance by preslo po tolika letech na Maxe, a celej serial by byl imho o dost napinavejsi
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Okurkacountdown :)

    F1 Countdown for every Formula 1 Race in 2022
    https://f1countdown.com/

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    To je teda okurkovka, já přijdu, až se začne řešit Silverstone.
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: souhlasím, do té zatáčky najel pěkně blbě ze široka...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: to ale podle me neresi stopu, kdy si jel pro vitezstvi jako kdyby za nim jel Bottas
    DRSH
    DRSH --- ---
    Pojdme rozebrat to poslední kolo z pohledu Hamiltona, co říkáte? Podle mě měl staré pneumatiky a Max ho na čerstvé červené sadě v pohodě předjel.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Dame si male opacko...

    Pokud nekdo bude mit potrebu znovu a opet rozebirat, co se stalo tehdy a tehdy, jakou zaclonu kdo z pilotu upletl, kolik bot sampanskyho vypil, nebo jestli nekdo nekoho predjel tak ci onak, tak tady na to ma plne pravo! Zvlast v tyhle dobe, kdy se fakt temer nic nedeje, to absolutne nicemu nevadi a pokud bude komentar v mezich slusnosti, tak ho tu za to rozhodne nikdo nemuze a nesmi, prosim, peskovat! :) (ikdyz DRSHovo povzdech beru spis jako v pohode povzdech, to co nasledovalo uz by mohlo byt kulantnejsi z obou dotcenych stran, tak stale verim v tu svobodu si to ve slusnosti vyrikat mezi sebou.)

    Je to k tematu, ikdyz omylano jiz tolikrat, ze by se za jemnost toho prasku nestydel ani Pablo Escobar, ale od toho tady jsme! :)

    Pokud to nekoho jiz stve, tak se, prosim, i presto klidne zapojte a slusne! komentujte, nebo v poklidu preskocte.

    Diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam