• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: jen taková perlička:Nikita Mazepin skončil v sezóně 2021 v hodnocení 20 jezdců na krásném 21. místě.Kubica, náhradník týmu Alfa Romeo, sice absolvoval pouze dva závody, ale i to mu stačilo, aby se před Mazepina dostal. :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak f1 potvrdila že mazepice a uralkali se stahují z f1 https://www.instagram.com/p/Cat16VKt4T1/?utm_medium=copy_link
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V Kataru začíná MotoGP, připomínám že letos máme Filipa Salače o level výš, v Moto2
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Tak překonat samotnou uplynulou sezónu F1 by možná nezvládl ani Dan Brown! :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Mazepin <--->Fittipaldi
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Takže Drive to survive:

    - 10 epizod (9. a 10. je prý o LHxMV, ten mu zatím neukázali)

    - zatím prý nejhorší sezóna ze všech (může se změnit, až mu ukážou poslední dva díly)

    - Jeden díl je celej věnovanej Hassu (a prý je možná nejlepší)

    a celkově mě to od Matta dost zklamalo. :/

    My honest opinion of F1's Drive to Survive: Season 4
    https://www.youtube.com/watch?v=JQJGuMcB5b8&ab_channel=WTF1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    PEPAZZ: Jesus nebo Fitipaldi
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    koho maj jako nahradu za Nikitu vlastně?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VYWERN: Se jim na to slozime.
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: prý to je pouze 20%, ale věř jim
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PEPAZZ: Haas tvrdi, ze bez Uralki prezije.
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    BREAKING: F1 confirms termination of contract with Russian Grand Prix promoter, meaning Russia will not host a race in future.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    No tak jsem zvědav, vypadá to ze pokud uralki odstrihne penize tak haas skončí ne??
    DRSH
    DRSH --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ja nerikam ze bude … jen rikam ze muze … ale stejne uz asi nema za co :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: jak kde... v Britanii si nezajezdi, protoze Motorsport UK suspednovalo vsechn y ruske a beloruske ucastniky z jejich eventu... A predpokladam, ze to je prvni utrzeni laviny a podobne se zachova vetsina minimalne evropskych lokalnich automobilovych svazu podobne, jako to udelaly v jinych sportech... jen se cekalo na prvniho, kdo to prokopne...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jsem viděl start live, ale právě jsem vyrážel do práce. Pak jsem měl v autě k poslechu puštěný live konec. Včera jsem si to dal celý znovu o noční pauze, ale dělal jsem při tom nějaké úpravy v kabině a v diáři a sepisoval nějaký poznámky a pak jsem zjistil, že už to skončilo. Takže díky za link na shrnutí! :D

    Ta půlhodina to pojme tak akorát, bo stejně většinou zbytek odkrouží pod žlutou nebo prostojí s boxu :D Ale když zrovna nekrouží pod žlutou nebo nestojí v boxu, tak bývá na co koukat! :)

    Další štace 20. března na klasickém oválu amerického střihu – Texas Motor Speedway. Sváteční to víkend – kromě F1 v Bahrajnu začne i WEC na Sebringu závodem na 1000 mil




    Po očku jsem ale zvládal sledovat letošní rookies, fandil jsem Illotovi co to dlouho dával na jedenáctém místě, kde pak skončil Lundgaard.

    Tatiana Calderon bohužel klasika jak ji známe, o dvě kola pozadu :D Ale budu jí fandit pořád, stejně jako v endurance. Psala že to pro ni byl zatím nejtěžší závod vůbec, navíc brutální a fyzicky namáhavý okruh. Ale spousta relevantních dat a ještě víc práce před sebou :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: A pise na twitter :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Život není peříčko. Jako by to nebylo málo, představ si že k tomu všemu byl dnes ráno nalezen Tomáš Richtr ve svém bytě živý!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam