• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    TOM_HOST:

    Mick imo na to aby rozbehol 'eru schumacher' nema. RUS by s nim vytrel podlahu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: ja cetl ze ho Mergl chce jako testovaciho jezdce, takze snad pujde tam a dostane jeste sanci....a Hulkovi to preju, Mag a Hulk bude dobra dvojka, tesim na pokracovani suck my balls mate :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: do merglu neeee... uz kdyz tam sel tata, tak jsem musel tlacit slzu, pac jsem fandil jemu, ale ne merglu... nechci to zazit podruhy v zivote :D

    a jinak predpokladam, ze Hulk sice nebude rychlejsi a podobne, ale bude levnejsi, co se rozbiti auta tyce :) a to byl imho ten nejdulezitejsi aspekt vzhledem k tomu, ze meli letos celkem konkurenceschopny auto, ze kteryho Kmag dokazal vytezit to, co dokazal oproti MSC, ktery je sice mladej, ale proste to nevytezil tolik, kolik asi mohl. Skoda.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    TOM_HOST: Docela hezká předpověď, jen se obávám, že Mick na to prostě nemá. Skončí jako reserve driver na pár let a pak pápá.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Muzu si myslet ze starik hulk nebude rychlejsi nez mick a hlavne ze nema diky veku budoucnost v f1 … takze si muzu myslet co si asi mick s gunthrem udelali tak strasneho ze se ho chce zbavit i kdyz to nema logiku …

    A jeste si zahraju na sudicku … pristi rok diky tomu ze dietrich umrel (rozpocty apod) a co se deje v tymu redbull nebude tak silny jako letos … ferrari udela nove vedeni ktere bude fungovat hur nez binotovo a taky pujdou do prdele takze lujz vyhraje 8 titul odejde a misto nej prijde mlady schumi a zacne nova era schumacher mercedes … tot vule ma :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SAAYURI: 😢
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Mick out, Nico back.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Zajimavy ze sam Max priznal ze to do Lewise poslal schvalne misto uhybani
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DRSH: Já od začátku tvrdím, že to byla chyba Hamiltona. Ale Maxovi už o nic nejde, tak to i s ohledem na loňský konec, rozhodli takhle. Podle mě.
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: taky bych ho tam nechal ještě chvilku :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Hele můj názor je, ze Binotto je brilantní inženýr a naprosto tragickej manažer.

    Kvalitní doktor práv ti těžko bude provádět chirurgický operace a naopak, kvalitní chirurg ti těžko pomůže u soudu.

    Jenže u scuderie v poslední dekádě primárně rozhoduje národnost a pak až profese.

    Důkazem budiž kvalitní monopost a naprosto tragická organizace týmu.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: jakoze je Ferrari diky Binottovi v prdeli a to je to nejlepsi za poslednich X let co je mohlo potkat? Ten kluk uz tam davno nema co delat.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: To by slo pristi rok tak jak tak... porad si myslim, ze ten letosni zacatek byla spis jednak haluz. a druhak to, ze se to merglu sypalo...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takze ferrari pujde opet do stredu pole … binoto je chuj ale nejlepsi chuj zanposlednich x let … diky nemu je ferrari tam kde je … zas ho daji dopici a kolik let bude trvat nez si to zase sedne
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: zvolejme haaalelujah!!! Haaaaalelujah!!! 😂
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Pod Binottem se třese židle, tvrdí známý italský novinář. Kdo by ho nahradil? – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/pod-binottem-se-trese-zidle-tvrdi-znamy-italsky-novinar-kdo-by-ho-nahradil?


    no konečně
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: No on by to hlavně neprojel pořádně. Byl moc rychlý a prostě to tam pustil.
    Při závodu jsem říkal závodní incident spíš. Postupem času a více záběru je podle mě 5sec v pořádku
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    TOM_HOST: Nebyl tehdy Ocon o kolo zpátky?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To mu tam lujz nechal jeste hodne mista :))

    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MAEQ: A možná ještě HAM x RUS
    Hulkenberg vs Magnussen Onboard (suck my balls mate) - 2017 Hungarian GP
    https://youtu.be/z1Qd000_MgM
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    ANDR3E: Hulk s Magnussenem? To bude docela slušně zaděláno na třaskavou sezónu. LEC vs SAI, VER vs PER, OCO vs GAS, ALO vs STR, HUL vs MAG ... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam