• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    COWBOY: Jo taky pobavilo, nicméně já až takový ty sezóny Prost, Senna, Manuel, Alboreto a spol.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: k tematu :D

    George Russell Crashing Into Other Drivers Compilation (2022 Season)
    https://youtu.be/OqmuShD5Wvo
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: Moje první zamilované auto bylo Lotus 72D JPS. Vy starci. 😉
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jezis jen to ne!!! hlavne at se neuci od Russela!!! chran ho ruka pane ho neco ucit!!!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: idealni by bylo kdyby se ted stal testovacim jezdcem, za rok nahradil Lewise, pak se rok ucil od Russella a pak spolu par let jezdili a navzajem se tlacili dopredu....a my vedeli kdo ma nakonec pravdu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Pro mě nejvíc epický zůstávají souboje Mika - MSC.

    To bylo moje formulové dětství.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: cikravo... petanku... vzpominas, jak jsme planovali, ze pojedem Dakarek? A ze tys chtel navigovat... s flaskou v ruce....a kricel bys "doprava, neee, doleva, neee, rovne.... to je jedno, vole, jed ty bejku"...? Vzpominas? tyvole az me z ty nostalgie rozbolela hlava... ciiikravoo...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Fnuk. :)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: fair enuf :)

    Len mi subjektivne pride, ze na Russellovi bol od zaciatku vidiet nejaky potencial, napr. s tym ako tahal tie Williamsy do Q2, u Micka si nedokazem spomenut na nic v priebehu tych dvoch sezon. Je faktom, ze v druhej polke sezony sa priblizil Kmagovi ale moc malo, moc pozde.

    Ktovie, mozno sa mylim a Mick v Mercedese vyhra 10 titulov, ale zatial to tak nevyzera
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Starnem pico :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: : jo ale tvoje srovnani je stejne usmevny:)) Russel po 4 letech ve F1 a po roce v Merglu a navic s Lewisem v zadech, by to natrel Schumimu po 2 letech v Haasu, kde jeden rok jezdil s Mazespinem (!) a druhej rok mu delal Günther psycha...mozna jsem s Williamsem a Haasem srovnaval nesrovnatelny, ale ty si muzes za svoje prohlaseni o vytirani podlahy taky pogratulovat:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: kdyz nad tim tak premyslim, tak je jednim z poslednich ze "stary" gardy... pak uz zbye fakt jen Alik a Lujz... vsechny ostatni uz beru jako new age mladiky... proste formule 1 meho "mladi" konci🥲 az odejdou stari bardi, tak to proste uz bude jen banda mladejch uknucenejch hosiku 😅 Bring back MSC, Miku, Davida, Rubense a dalsi 😭
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ja ho nesnasel ale mam to stejne … jak se posledni tyden divam na socky kde je jeden post o sebovi za druhym a blizi se to tak snad zatlacim slzu na konci
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: Byla doba, kdy jsem prsticka nemusel... knucel, byl neprijemnej a taky neskutecne otravnej... pak prisel k Ferrari a za tech par let imho celkem dospel... Bude mi chybet 😢
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takhle se to dela

    FORMULA 1® on Instagram: "20 Drivers. All United. #DankeSeb"
    https://www.instagram.com/p/ClFA8zmos3t/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: Odkazovat na zle porovnanie tym, ze porovnavas body ziskane v Haase z 2022 s Williamsom z 2020 je prinajmensom usmevne, tie auta boli niekde uplne inde co sa tyka konkurencieschopnosti k zvysku pola.

    Williams 2020 - 0 bodov
    Haas 2022 - 37*

    Jasne, Russell mal parkrat sancu zajazdit 10. miesto a obcas to nevyslo jeho vinou, ale napriek tomu, ze mi je vrcholne nesympaticky vzdy na nom bolo vidiet talent, aj ked je pravda, ze to mozno trosku prikraslovalo to, ze jazdil s Latifim/Kubicou.

    Schumi je OK, ale za tie dva roky nic extra nepredviedol, radil by som ho niekde na level Tsunoda.

    Jo a btw, Russell mal v 2. sezone dva body za Sakhir, ked v Mercedese zaskakoval za Hamiltona a skoro vyhral kym ho nevysral tim v boxoch a nasledne guma s defektom.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Will do
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: co to je za srovnani? Russel ma za sebou 4 sezony, mladej Schumi 2...

    Schumi ma v 2. sezone 12 bodu (KMag ma ted 25) , Russel mel v 2.sezone 0 bodu .. vetsina expertu v nem vidi potencial, Toto ho chce do Mercedesu, takze to s nim asi nebude tak hrozny
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Pratele, v nedeli bude treba splnit jeden ukol ☺️

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam