• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ja ho nesnasel ale mam to stejne … jak se posledni tyden divam na socky kde je jeden post o sebovi za druhym a blizi se to tak snad zatlacim slzu na konci
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: Byla doba, kdy jsem prsticka nemusel... knucel, byl neprijemnej a taky neskutecne otravnej... pak prisel k Ferrari a za tech par let imho celkem dospel... Bude mi chybet 😢
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takhle se to dela

    FORMULA 1® on Instagram: "20 Drivers. All United. #DankeSeb"
    https://www.instagram.com/p/ClFA8zmos3t/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: Odkazovat na zle porovnanie tym, ze porovnavas body ziskane v Haase z 2022 s Williamsom z 2020 je prinajmensom usmevne, tie auta boli niekde uplne inde co sa tyka konkurencieschopnosti k zvysku pola.

    Williams 2020 - 0 bodov
    Haas 2022 - 37*

    Jasne, Russell mal parkrat sancu zajazdit 10. miesto a obcas to nevyslo jeho vinou, ale napriek tomu, ze mi je vrcholne nesympaticky vzdy na nom bolo vidiet talent, aj ked je pravda, ze to mozno trosku prikraslovalo to, ze jazdil s Latifim/Kubicou.

    Schumi je OK, ale za tie dva roky nic extra nepredviedol, radil by som ho niekde na level Tsunoda.

    Jo a btw, Russell mal v 2. sezone dva body za Sakhir, ked v Mercedese zaskakoval za Hamiltona a skoro vyhral kym ho nevysral tim v boxoch a nasledne guma s defektom.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Will do
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: co to je za srovnani? Russel ma za sebou 4 sezony, mladej Schumi 2...

    Schumi ma v 2. sezone 12 bodu (KMag ma ted 25) , Russel mel v 2.sezone 0 bodu .. vetsina expertu v nem vidi potencial, Toto ho chce do Mercedesu, takze to s nim asi nebude tak hrozny
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Pratele, v nedeli bude treba splnit jeden ukol ☺️

    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    TOM_HOST:

    Mick imo na to aby rozbehol 'eru schumacher' nema. RUS by s nim vytrel podlahu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: tym ano, to jen Latifi byl rozdilovej jezdec :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: williams s Latifin rozhodne zbytecni nejsou :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: tymu do poctu tam je ale 7 :)
    KULA
    KULA --- ---
    VYWERN: jo jo, úplně bez šance, jen v kvalifikacích a sem tam ze začátku závodu než se jim to začne hřát, jezdí před Alpinou a McLaren a celkově mi jejich auta přijdou lepší jak Astony a HahaWiliams. Úplně zbytečný....já bych řekl, že jsou černý Petr. Mick je oslíček s německým sponzorem. To je jeho největší přednost. A jeho fotřík mu poslal po genech talent na poznání volantu a pedálu ale to je asi tak všechno. Když vyhodili toho ruského kašpara, MAG jeho auto začal tlačit na 10+ pozice. Úplný trakaře.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SAAYURI: chyba Micka byla jit do Haasu. Ten tym nefunguje a nikdy fungovat nebude. Celou dobu delaji takova zvlastni rozhodnuti, k jezdcum se chovaji prapodivne, komentare Gunthera jsou casto uplne mimo. Hulk si zajezdi jednu dve sezony bez nejakych sanci. Za me je Haas jen tym do poctu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    hlavne kombinace Steiner a Schumi vubec nefungovala, takze je asi dobre pro vsechny zucastnene neprodluzovat trapeni
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: ja cetl ze ho Mergl chce jako testovaciho jezdce, takze snad pujde tam a dostane jeste sanci....a Hulkovi to preju, Mag a Hulk bude dobra dvojka, tesim na pokracovani suck my balls mate :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: do merglu neeee... uz kdyz tam sel tata, tak jsem musel tlacit slzu, pac jsem fandil jemu, ale ne merglu... nechci to zazit podruhy v zivote :D

    a jinak predpokladam, ze Hulk sice nebude rychlejsi a podobne, ale bude levnejsi, co se rozbiti auta tyce :) a to byl imho ten nejdulezitejsi aspekt vzhledem k tomu, ze meli letos celkem konkurenceschopny auto, ze kteryho Kmag dokazal vytezit to, co dokazal oproti MSC, ktery je sice mladej, ale proste to nevytezil tolik, kolik asi mohl. Skoda.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    TOM_HOST: Docela hezká předpověď, jen se obávám, že Mick na to prostě nemá. Skončí jako reserve driver na pár let a pak pápá.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Muzu si myslet ze starik hulk nebude rychlejsi nez mick a hlavne ze nema diky veku budoucnost v f1 … takze si muzu myslet co si asi mick s gunthrem udelali tak strasneho ze se ho chce zbavit i kdyz to nema logiku …

    A jeste si zahraju na sudicku … pristi rok diky tomu ze dietrich umrel (rozpocty apod) a co se deje v tymu redbull nebude tak silny jako letos … ferrari udela nove vedeni ktere bude fungovat hur nez binotovo a taky pujdou do prdele takze lujz vyhraje 8 titul odejde a misto nej prijde mlady schumi a zacne nova era schumacher mercedes … tot vule ma :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SAAYURI: 😢
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Mick out, Nico back.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam