• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: a dneska neni? 😅

    MADCAT: motyl... eManuel 😂
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: A teď ne?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JECZNY: nechtek hrat druhy housle vedle Maxe, tym byl tenkrat zamerenej jen a jen na nej
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    MARMESS: Dost smutný příběh teda. Kdyby tam zůstal, kdo ví
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    Ric do RB, kruh se uzavřel
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: Jj … pry diky tomu ze chodi s nejakou star :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hele, ten binotto fakt poletí, co?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    COWBOY: Jo taky pobavilo, nicméně já až takový ty sezóny Prost, Senna, Manuel, Alboreto a spol.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: k tematu :D

    George Russell Crashing Into Other Drivers Compilation (2022 Season)
    https://youtu.be/OqmuShD5Wvo
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: Moje první zamilované auto bylo Lotus 72D JPS. Vy starci. 😉
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jezis jen to ne!!! hlavne at se neuci od Russela!!! chran ho ruka pane ho neco ucit!!!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: idealni by bylo kdyby se ted stal testovacim jezdcem, za rok nahradil Lewise, pak se rok ucil od Russella a pak spolu par let jezdili a navzajem se tlacili dopredu....a my vedeli kdo ma nakonec pravdu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Pro mě nejvíc epický zůstávají souboje Mika - MSC.

    To bylo moje formulové dětství.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: cikravo... petanku... vzpominas, jak jsme planovali, ze pojedem Dakarek? A ze tys chtel navigovat... s flaskou v ruce....a kricel bys "doprava, neee, doleva, neee, rovne.... to je jedno, vole, jed ty bejku"...? Vzpominas? tyvole az me z ty nostalgie rozbolela hlava... ciiikravoo...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Fnuk. :)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: fair enuf :)

    Len mi subjektivne pride, ze na Russellovi bol od zaciatku vidiet nejaky potencial, napr. s tym ako tahal tie Williamsy do Q2, u Micka si nedokazem spomenut na nic v priebehu tych dvoch sezon. Je faktom, ze v druhej polke sezony sa priblizil Kmagovi ale moc malo, moc pozde.

    Ktovie, mozno sa mylim a Mick v Mercedese vyhra 10 titulov, ale zatial to tak nevyzera
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Starnem pico :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: : jo ale tvoje srovnani je stejne usmevny:)) Russel po 4 letech ve F1 a po roce v Merglu a navic s Lewisem v zadech, by to natrel Schumimu po 2 letech v Haasu, kde jeden rok jezdil s Mazespinem (!) a druhej rok mu delal Günther psycha...mozna jsem s Williamsem a Haasem srovnaval nesrovnatelny, ale ty si muzes za svoje prohlaseni o vytirani podlahy taky pogratulovat:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: kdyz nad tim tak premyslim, tak je jednim z poslednich ze "stary" gardy... pak uz zbye fakt jen Alik a Lujz... vsechny ostatni uz beru jako new age mladiky... proste formule 1 meho "mladi" konci🥲 az odejdou stari bardi, tak to proste uz bude jen banda mladejch uknucenejch hosiku 😅 Bring back MSC, Miku, Davida, Rubense a dalsi 😭
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ja ho nesnasel ale mam to stejne … jak se posledni tyden divam na socky kde je jeden post o sebovi za druhym a blizi se to tak snad zatlacim slzu na konci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam