• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ESKA: Hele v testech jezdil s nějakými technickými problémy tak nastejno, jen jednou to vyšvih na 14 nebo 15. První víkendy bych od něj souboje o pódia uplně neočekával ;) Než si zvykne na větší, tužší, těžší a rychlejší auto, jiný pneu a tak. Ve F3 to po třech sezónách s pneu očividně zvládal, tady se to musí naučit znovu. Uvidíme v kvaldu, teďka tak max do toho 14/15 bych čekal
    ESKA
    ESKA --- ---
    Tak snad Staněk bude rychlejší :))) Vím, reálně uvidíme až v Q.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    https://twitter.com/F1/status/1631292020525342720
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Na rovině zpátky na kopci mezi devítkou a desítkou

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Mluvím o variantě nad horní rovinkou, ne o té nejznámější šikaně před nájezdem na hlavní
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: + teda záleží jakým autem, respektive jakým konceptem auta. Třeba LMP nebo formulí se "paradoxně" líp jezdí spíš rychleji, páč když jedeš pomaleji tak se tam nevlezeš. A to chce právě nervy a nebát se tam vlítnout, bo když tam vlítneš, tak tě podrží aero
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Jn, když se tam bojíš, tak na dlouhé budeš vždycky pozdě
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: jo ta jedna je naslepo jeste asi pul zatacky no :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: to nevim .. ja krouzil do zblbnuti abych moh na zacatku predjet a v druhe puli ujet ... a kdyz byl nekdo pred tak prave 13 14 15 byly super ... pac ten vyjezd kdyz si umel tak pak ta dlouha rovna byla tvoje ... ted bude teda kurevsky dlooouha :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: V PC2 je i varianta se šikanou nahoře za devítkou v nájezdu do vratné rovinky. To jsem sebou do mantinelu mlátil pravidelně. Nebo jsem tam byl pravidelně pomalej. Ono je to tam takový naslepo i když se jede bez šikany. No a šikany musíš vlítnout tak, že víš kde přesně je, protože ji uvidíš až kdy seš v ní :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: jako letos takovy mdly ... furt stejny koncept ... musim jim ukazat ze chci vic nez ostatni par zavodu jako mu to nejde a pak jeden jak mu to vyjde a slava obrovska ... a tak furt dokola ... ani louceni s prstickem nebylo ani max jak ojebal pereze a nepustil ho zadna kontroverze :/ jako pekne navnadeni ale at si to priste strci do prdele ;) ja nevim treba masimu :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Jo a ta spodní levá jak se láme zpátky do kopce, tam se rád přetáčím. Barcelona je na h@vn@ :)

    Ono prej platí, hlavně třeba v kvalifikačním hotlap, že kdo je rychlej v první půlce ztratí ve druhé. A kdo ušetří pneu, může "malé Monaco" zarvat a získat tam víc, než kolik ztratil v první půlce šetřením. Pokud teda nešetří moc že :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: dloouho jsem se ji ucil .. ale pac presne ostatni to nebavi tak kdyz ji umis tak jsi tam king :D ono i po startu ty dlouhe utahujici se pravotocive jsou na cit ;)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Tvl nesnáším to místo, vždycky tam ztrácím (Project Cars s jakýmkoliv autem, nebo i Cod's F1), Barcelonu jsem nikdy neuměl, zvlášť kvůli zatáčkám 13+14+15 :D Ne podle mě to F1 pomůže, páč se tam vždycky seřadily a do poslední zatáčky vjížděly za sebou, takhle by mělo jít bojovat už od dvanáctky

    ANDR3E: Jojo, cyklistiku sleduje taky, na ooobrovský televizi, ze stejného důvodu, má to místo cestování :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Romain by konecne mohl amikum natrhnout prdel :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: moje babicka koukala na podobny veci, a treba na Tour de France, protoze se ji libila krajina kterou zavod projizdi :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Zas v gran turismu se tam dobre predjizdelo … tam poznas kdo ma nervy a plyn pod kontrolou :)) ale pro ty tramvaje je to uzke no
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jo a teďka o víkendu odstartuje i letošní IndyCar

    https://www.indycar.com/-/media/Files/Current-Schedule.pdf
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam