• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOFI: To se aspoň nemusíme bát, že by přišli s elektrickou verzí! 😅
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOFI: fck
    TOFI
    TOFI --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    DRSH: taky to byl díl, který jsem si pustil.
    A nebýt Miky tak to nedokoukám. Ale jelikož jsem mu fandil, tak sem si to nemohl odpustit...
    Byl a je to strašný borec :)
    Ti dva no cement :D
    DRSH
    DRSH --- ---
    ZDENDAK: včera jsem shlédl Eisking s Hakinenem. Jako dobré ale hlavně díky MH, protože ten zbytek co kolem Eiskingu Eisele s Králem budují, ta "formulová rodína", mi začíná připadat jako sekta :))
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    KALTY: pro apple tv existuje oficialni aplikace https://apps.apple.com/cz/app/f1-tv/id1315007279

    pouzival jsem ji ten jeden rok co jsem mel predplatne, fungovala docela ok, ale malokdy jsem vyuzil vsechno co nabizela a tak jsem uz zpet u skylinku. Ale komentare, prepibani na jiny kamery, ‘datovy’ obrazovky, vsechno slo.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: Na to čekám už tři roky. Vyřešil jsem to koupi iOS zařízení a streamuju to pomoci AirPlay.

    Bohužel, tohle mi android nezvládal.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Tyo to nevim jestli jako jen oni, Pepa mívá povinnosti i jinde a občas se mu to kryje, nemyslim že by položil závodění kvůli komentování na Nově :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: lol

    Btw. nevíte jestli bude F1TV appka pro TV?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Jako spadl mi kamen ze srdce ale jako jenom oni dva? To stridani melo taky neco do sebe … na ne budem mit ponorku zachvili :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    EisKing duo potvrzuje své budoucí komentátorské působení nově na Nově
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jenson Button je zpět ve WEC! Za volantem Porsche ho čeká i Le Mans – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/jenson-button-je-zpet-ve-wec-za-volantem-porsche-ho-ceka-i-le-mans
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Stake F1 Team Kick Sauber
    TOFI
    TOFI --- ---
    Driving One Of The Most Dominant F1 Cars For The First Time
    https://youtu.be/Xyz7BoGRx2w?si=J6kSX5Ljm762sGgU
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Hm, po trase z Mario Kart včetně průjezdu stadionem, kde se vyhýbáš obřím míčům a vyjížídíš ven skrz branku. Doufám, že tyto detaily budou zachované.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Nooooooo.gif

    Tyve barka takova fajna trat … proc davali tu sikanu pryc jako??
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Od roku 2026 se VC Španělska přesune z Barcelony do Madridu, kde je podepsáno na deset let tvl

    TOFI
    TOFI --- ---
    Daň za titul. Red Bull zaplatí FIA na vstupním poplatku 164,5 milionu korun – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/dan-za-titul-red-bull-zaplati-fia-na-vstupnim-poplatku-1645-milionu-korun
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jo, s čím jsem ale původně přišel :D

    Z FB "Češi v motorsportu":

    Gabriela Jílková byla potvrzena jako vývojový a simulátorový jezdec týmu Porsche Formula E Team!

    Gabča už v minulé sezoně spolupracovala s týmem na simulátoru a za "odměnu" se mohla na konci října svézt ve Valencii v monopostu Formule E. Pro příští sezónu bude po ruce Pascalu Wehrleinovi a Antoniovi Felixu da Costovi při hledání ideálního nastavení vozů. Moc gratulujeme!


    Tohle info mám už dýl a od jinud, ale na tohle hezký shrnutí jsem teď narazil na FB, tak copypasta semka.




    Kdo Gábinu nesleduje, tak takhle šestinásobná džitelka Ceny Elišky Junkové v posledních sezónách celkem úspěšně závodí v GT4, tuto sezónu i LMP3 a vede vlastní jezdeckou akademii QuickGabi Academy.

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    K přesunu F1 na Novu. Jsem na to celkem zvědavý, MotoGP dávají dobře, včetně tréninků a kvalifikací všech tříd. Mají znalce jako třeba komentátorskou legendu a bývalého závodníka Václava Svobodu. Účastní se toho i další insideři jako třeba Karel Abrhám nebo Ondřej Ježek. Často komentují přímo z místa konání a mívají vlastního reportéra v terénu, co obchází paddock a vyslýchá kýžené jedince. Myslim že není důvod se bát, že by přístup TV Nova měl být k formulím nějak výrazně odlišný, takže to klidně může být dost posun oproti AMC :)

    Čeho se trochu bojím je to, že Nova už má portfolio motorsportu dost široký a komplet program MotoGP se často kryje třeba s World Superbike (a všech jeho tříd), takže se bude krýt i s F1+2+3. Ani nevim kolik mají kanálů, já mám k dispozici jen první a druhý a vím, že na dalších mi uniká třeba NASCAR. No, možná budu muset rozšířit. Používám Kuki TV a doufám, že další kanály Novy nabízí... :D Vedle toho ale používám F1TVpro, hlavně teda kvůli live timingu, ale možná bych byl ochoten používat ho i ke sledování přenosu :D

    Co se týče moderátorů tak Eiseleho mám zatím neofiko potvrzenýho i pro Novu, co mám nějaký lehce zákulisní info, tak "pozvánku" pochopitelně dostalo komplet EisKing duo. Co na to Král zatím nevim, ale podle mě není moc důvodů aby to tak nebylo, kromě momentů kdy mu to koliduje s víkendy kdy se motá okolo Ferrari Challenge myslim.

    Richtr podle svého FB a X s televizním komentováním končí, ale bude se dál věnovat podcastu Kolo na kolo a rozdávání rozumů. Podcast dělají společně s Jiřím Koštou a Pavlem Fabrym.

    Fabry se na sockách vyjádřil nejednoznačně. Zhodnotil dosavadní působení a dodal, že ač se jedna kapitola uzavřela, další se otevřou a pojďme zatím na chvilku vydechnout. O Koštových plánech nic nevim.
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    TOM_HOST: Já proti němu nic nemám a na komentátory v zásadě nenadávám (s výjimkou fotbalu na ČT - Vláška a jejich experty), ale Richtra prostě nedávám a nedokážu ho poslouchat, jeho rádoby vtipný poznámky, kterým se směje jen on sám atd. Já jsem jen rád, že nebude na nově, protože pochybuju, že NS bude mít víc variant komentáře (nevim že by to měla u jakéhokoliv sportu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam