• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Oh wait! Ono je to ještě lepší!!!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Russel goat 😂
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Podle maj oba pichlo
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No doprdele
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Konečně!!!

    A teď to zariznou komisaři. 🥲
    INOX
    INOX --- ---
    Uz je to zase na popkorn.
    Konecne zase trosku zabava.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JOHNEYSVK: fuck, jsem tomu neveril a musel se presvedcit. Mas pravdu. Asi ho nemam rad, nebo tak neco :D
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    AVATAR: 2013, 14, 16, 17, 19, 20, ale ok :)
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    AVATAR:HAASy jsou na rovinkách rychlý, ale máš pravdu, je to hrozně divný
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NANUQ: coz furt nevysvetluje, proc na rovince s drs nepredjede hass. Je to fakt divny. Uplna sabotaz! :)
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    S tím Checem je mi to stejně divný, protože on takhle špatnej přece nebyl. Dycky byl za Maxem, ale má pověst týpka, co nejlíp stará o pneumatiky (Tire Whisperer) a dřív šlapával Maxovi na krk docela pravidelně. Tak nevím, jestli mu takhle brutálně spadla forma? Proč by si ho teda RB podepsal na další roky? Můj tip je, že formule je postavená totálně na míru Maxovi a Checo se trápí podobně, jako tomu bylo u ostatních RB dvojek.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AVATAR: ja taky....i kdyz prace bych mel dost, ale nejak mi to nejde od ruky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ANDR3E: nic, jen plasim nudu v praci ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AVATAR: ok tak je Rici becko, co tam mas dal? ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ANDR3E: tyhle statistiky jsou jen o tom, ve kterym teamu a jak dlouho jezdis. Osobne se vic orientuju prave podle toho, jak kdo jezdi oproti partakovi.

    A kdyz jezdis celou karieru becko, tak jsi proste becko, nehlede na pocet trofeji :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AVATAR: to jsem nepsal, ale byl 2x celkove treti, 8 vitezstvi, celkem 32 umisteni na bedne...

    me to neprijde tak spatny
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ANDR3E: jsi sledoval asi nakyho jinyho riciarda, nez ja. Vzdyt nikdy v kariere neporazil ani jednoho ze svych partaku. Vzdycky zajel dva dobry zavody za rok a zbytek se trapil, jako se trapi ted :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tak hlavne kvuli nemu odesel tenkrat Rici, a ten tenkrat jezdil na vysoky urovni
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: viz Kvjat, Albon, Gasly....
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AVATAR: tym a auto jsou nastaveny na Maxe a myslim ze vedle nej by se malokdo prosadil imho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam