• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATEEJKdyž jsem byl malej, tak jsem věřil, že...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NELLAS: a co to teda je kdyz ne ten brouk ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ... ploštica z přirovnání "drzý ako ploštica" je ten červený brouk.
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    TAPINA: To je hodně sofistikované. Asi bych spíš pochopila netopýra :))
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAROLINA182: Je to kočka, jakožto symbol nočního tvora. Ale v nočních autobusech jich moc nepotkávám :o)
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    TAPINA: A co je to za ikonku, když ne kočka?
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    TAPINA: Naprosto pochopitelné. :-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Můj pětiletý syn je pevně přesvědčen, že v noci jezdí po Brně autobusama kočky.
    BIDA
    BIDA --- ---
    MIKE_HEKTIK: Jo, taky mi dlouho vrtalo hlavou, jak se nosí pytel závor a že to musím být pro tu lišku strašně nepohodlný :-D
    IVANEM
    IVANEM --- ---
    MIKE_HEKTIK: a nenesla náhodou ZÁZVOR? Nebo to do teď mám špatně, já?
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    ...jak beží ta liška k táboru, nese pytel závorů.
    jo, predstavoval jsem si sranky a jak je ma narvany v tom pytli a že se to nějak divně sklonuje
    LILY
    LILY --- ---
    Oře býčku zahradnický
    Jen mi tam neseděla ta gramatika... :)
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    existuje armáda s pásy
    WOAM
    WOAM --- ---
    Dneska jsem si udělala hroznou radost a vytvořila jsem si svůj kroužkový blok. Až se mi ještě k tomu povede vymyslet i co a jak bych si do něj mohla napsat, budu z toho mít nefalšovaný druhý Vánoce. Snad nevadí, že jsem se tu svěřila. :-))

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SALVATOR: Skoro. Postava se jmenuje podle náměstí. Fakt :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    KAERI: Máma to taky nepochopila úplně správně a říkávala i "Já chci je v komíně"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já si teď vzpomněl, že sem byl jako malej přesvědčenej, že Strossmayerovo náměstí se jmenuje podle postavy z Nemocnice na kraji města.
    MATT
    MATT --- ---
    KLAIR: v tom je rozdíl mezi objížděním a předjížděním.. jinak mě táta vždycky říkal "čára není zeď"
    KAERI
    KAERI --- ---
    Byla jsem dlouho přesvědčena, že ty dejmy, co jsou v komíně, jsou nějaká malá zvířátka. Umocňoval to bratr, který říkal "Dejmy jsou v komíně, pasou se na kmíně."

    Že by tím mohly být myšleny "dýmy" mi došlo s rachotem ohňostrojů a velkými fanfárami až dnes večer, když jsem četla dceři pohádku, kde to zaznělo, bez toho kmínu...
    CAPOVA
    CAPOVA --- ---
    IVANEM: nám zas strejda říkal, že když budeme polykat žvýkačky, budeme mit gumový hovínka. ..u nas to mělo naprosto opačnej efekt..
    WOAM
    WOAM --- ---
    Žačka 5. třídy ZŠ, kterou chodím doučovat, se mi teď v týdnu svěřila, že když ve školce slýchala, že ve škole se bude učit "češtinu", představovala si pod tím, že se bude prostě učit spoustu nových slov a jejich význam... "něco jako jak se teď učíme angličtinu".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam