• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    JOINATAN: to víš, několik let studia :)))
    zpráva akreditační komise bude stejná jako předtím, UJAKu status nevezmou... je to jenom velká mediální bublina nafouknutá díky aféře v Plzni. Nevěřím tomu, že tam někdo titul získal zadarmo...
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    SHMAIDA: hmm peknej proslov ;) le docela s tebou souhlasim... ucime se o mediich a ty nas pak takhle dostanou :) mas pravdu, ono to dopadne nejspis dobre, uz jen v tom rozhovoru co jsem sem daval s Zantovskym - tak rika ze chce obhajit katedru masových komunikací.
    jsem jen zvedavej na zaver akreditacni komise :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ještě si neodpustím
    1. kvalita výuky - podle mě je kvalita výuky taková jakou si jí člověk udělá. Na kombinovaným po nás toho moc nechtěli, protože brali ohled na to, že člověk pracuje, případně na to, že má několik malých dětí... na druhou stranu, spousta "studentů" tím argumentovala a měli pocit, že by měli mít nějaká privilegia, protože oni jsou ti pracující chudáčci. Tak kua nestuduju, když to nestíhám :o) Někdo z vyučujících odolá, někdo ne.... Co jsem slyšela, tak deňáci na rozdíl od nás měli studium trochu náročnější...
    můj osobní názor? Jaký si to uděláš, takový to máš... ale nečekej, že když zaplatíš, pujde to samo...
    2. mediální humbuk je jen mediálním humbukem, nemůžu si pomoct, ale z větší části se mi to zdá jako reakce uražené ješitnosti - což už sem tady někde zmínila
    3. kvalita zázemí Co UJAK opravdu a jdenoznačně nezvládl, je počet studentů, vytíženost sutdijního systému a velmi špatná informovanost studijního oddělení, který den co den hlásá jiný novinky. Chtěli nahrabat a teď to mají. Vo tom žádná...

    Můj soukromý názor? UJAK je škola jako každá jiná. I na UK některý zkoušky dostane člověk zadarmo a některý si musí vydřít, i na státní VŠ studují modelky, zpěvačky a jiné "hvězdy". Co třeba taková Lucie Vondráčková a ten její pseudobor divadelní věda a ještě něco, co s velkou slávou studuje na UK? To nikdo nekomentuje, pak v TV show Karla Šípa parafrázuje naučený fráze z učebnic :))) to je směšný ... To ještě o hodně lidech nevíme. Učí nás na škole, jak nevěřit médiím a my jim zcela slepě stejně důvěřujeme....

    Tak se na to vyserte... za chvilku ten humbuk zmizí, vy/ my všichni dostudujeme a nikoho pak nebude zajímat, odkud je titul a vlastně ve finále ani jestli vůbec nějakej titul je.

    a co si budem povídat, když ná vás deset vypatlanejch pipinek a namachrovanejch maníků (zlatá česká mládež) haleká, že jim ten zápočet musíte dát, protože si to zaplatili, tak jim ho radši dáte, abyste měli klid, a neřešíte, jestli něco uměj nebo ne...

    Osobně se nikomu nedivim, nikoho neodsuzuju a jestli někdo brečí, že mu škola nic nedala, tak ať se zamyslí, protože škola nikdy nikomu nic nedá, pokud si to člověk sám nevezme....
    HOWGH :-DD
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: no co maj jako jinyho napsat:D na druhou stranu...odchazej lidi co vedej jak udelat to aby to media poradne rozmazly...zrovna Bouška nás to ještě pár měsíců předtim učil...a už to tam je...udělaj z nás školu "pro celebrity" proto že tam studoval Mádl(kterej to prošel uplně férově) nějaký missky(kdyby si spočítaly missky třeba na VŠE je jich tak 5krát víc)...a pak ABSOLUTNĚ NEČEKANĚ studujou nebo studovaly MASOVOU KOMUNIKACI MODERÁTORKY A MODERÁTOŘI!!! ...samozřejmě obyčejnej člověk si z toho vyvede vlastní závěry. Neřikám, že ta škola je nějaká svatá...ale vyšlo najevo jen to co už dávno takle fungovalo....jen prostě se někdo vzepřel vůči "soukromému sektoru" a dostal....ted mě jenom mrzí, že díky tomu "kopání kolem sebe" ted řeknu že chodim na UJAK a každej si hned řekne...aha ...platí nic nedělá.....Těch učitelů je škoda....technický vybavení bylo fakt špatný...tak se s tim třeba aspon díky tomudle něco udělá...a já když už sem do toho ty prachy dal...si to studium dodělám...protože mě zatim baví. A to, že sem chtěl jít na Magistra na UKčko...je jen podtrhlý.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    ty woe! a co jako napise studijni odeleni??? Milé kolegyně, vážení kolegové,



    v uplynulých dnech jste mohli zaznamenat negativní mediální kampaň, kterou iniciovalo několik bývalých učitelů vaší katedry poté, co jim nebyly obnoveny pracovní smlouvy.



    Litujeme toho, že osobní zájmy těchto bývalých kolegů se obrátily proti naší univerzitě. Jelikož jsme obdrželi několik dotazů na budoucnost vámi studovaných oborů, oslovujeme vás se vší vážností a zodpovědností, abychom vyvrátili šířené pomluvy a nepodložená obvinění.



    Všechny udělené akreditace jsou samozřejmě platné, jak se můžete sami přesvědčit na hlavní webové stránce UJAK („Informace o škole“ – „Akreditace“). Výuka v nastávajícím akademickém roce v žádném případě není ohrožena ukončením pracovního poměru několika učitelů. Všechny studované předměty budou zabezpečeny kvalitními vyučujícími.



    UJAK vám poskytne veškerou informační a studijní podporu. S případnými dotazy k organizaci studia na vaší katedře se, prosím, obracejte na vedoucího katedry SMK PhDr. et ThDr. Radka Mezulánika, Ph.D., zástupce vedoucího katedry SMK RNDr. Josefa Musila, CSc., případně tajemnici katedry. Konzultační hodiny uvedených pracovníků budou sděleny na webových stránkách školy po ukončení promocí absolventů UJAK.



    Přejeme vám klidné prožití letních prázdnin a těšíme se na opětovné setkání s vámi v dalším akademickém roce.



    Doc. PhDr. Luboš Chaloupka, CSc.

    rektor
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    rozhovor s panem Zantovským
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    ahoj, je tu někdo, kdo studuje Vzdělávání dospělých?
    Odeslala jsem před pár dny přihlášku, tak jestli je ta výuka kvalitní, jak moc se klade důraz na filozofii a je to hodně těžký obor?
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    ty jo, ujaku celkem rapidne klesla prestiz... kterou asi ani nemel, jenze od ted to bude jen horsi a horsi si myslim... zacinam si shanet jinou vejsku, doufam ze uz ne-e soukromou...
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    WERCA23: tak to uvidis.. ja jsem mimo obor
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Přihlásila jsem se na kombinované studium, obor audiovizuální komunikace.
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    WERCA23: tak záleží taky na oboru a jesi kombinované, nebo prezenční, aspoň v to doufám! :)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    MALLAJKA: Takže to jsem si moc nepomohla....kvůli těmhle věcem jsem odešla z bývalé školy...
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    je to de facto koupený titul, ale ne za 3 měsíce, ale 6 semestrů, úsilí minimální, 4. semestr už pak byl zajímavý, to už se i člověk naučit musel, ale vyučujícím to bylo z 99%, prostě to byli výborní lidé a nenechali nás jen proplout
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    WERCA23: o tom, jak jednoduché studium je, zápočty zadarmo, na kombinovaném studiu jsme se setkávali se špatnou oragnizací (učebny a 4x přesuny, vyučující nepřišel vůbec), nemám dojem, že by kvalita odpovídala ceně 24kkč/semestr
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Na druhou stranu - já předtím studovala na Vysoké škole hotelové v Bohnicích a slyšela jsem, že si tam taky můžeš titul koupit. Já se teda musela učit...a osobně neznám nikoho kdo ne. Ale ostatně takhle to chodí určitě na všech soukr. vejškách a pro VIP možná i na státních....co my víme...
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    MALLAJKA: můžeš prosím konkretizovat?
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    V něčem se s ním shodnu.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    SHMAIDA: tak podud Ujaku vemou akreditaci, mám i já smůlu...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    WERCA23: to buď holka v klidu, než dostuduješ, tak se to srovná... beznaději začínám propadat já :) letos končím a zrovna v momentě, kdy si vodnesu ten muj zaslouženej diplomek, o kterým sem si myslela, že mi otevře brány do života :))) a ono ejhle, nakonec UJAKu vezmou akreditaci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam