• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    GRANTORINO: nejlip v zidovskem kabate

    Kohn jde k Roubíčkovi, půjčit si vozík. Cestou ho však přepadly obavy a Khon si říká: "Roubíček je lakomec, on mi ten vozík nepůjčí."
    Přesto jde dál, ale před Roubíčkovým domem zase mudruje: "No jo, Roubíček je lakomej, ten mi ten vozík určitě nepůjčí."
    Nakonec vystoupá do třetího patra, zazvoní na Roubíčka a když mu přijde otevřít tak povídá: "Roubíček, když jsou taková svině, tak si ten vozík nechaj."
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PATISLAV: Zazvoni u bytu sve pritelkyne a ta mu prijde otevrit naha a v podpatkach. Bohuzel, aniz by ji rekl predem, ze ten den k ni pujde. (Zjevne tedy cekala na nekoho jineho.)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    natoz ty mravenci ze tri mravenist, co si chtej pucit sekeru
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    GRANTORINO: Ja osobne znam ten vtip se sousedem a se zebrikem. Tak ale ono to ma asi tolik zneni, kolikrat se to odvypravi.

    Ja tam jeste znam pasaze typu: " kdyz jsem si od nej chtel minule pujcit xxxxx, tak delal strasny caviky" nebo "Vzdyt on je to vlastne starej hamoun, ani Petre tenkrát nechtel pujcit xxxxx, kdyz to potrebovala. Sice ji ho nakonec pujcil, ale ji ma mnohem radsi nez me"....ale taky znam zakonceni vtipu: "Vis co Franto, strc si ten zebrik do prdele!"
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    to jsou pekna vyzneni :DDD
    SCHWAB:
    TAPINA: ja bych chtela to jadrne s tou cukrenkou a sousedem, protoze to je proste nejvic ze zivota :D, kazdopadne dik, tohel me pobavilo Strč si ty sáně do řiti, pajtášu fúsatý!" :DD
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GRANTORINO: To bylo (nevím jestli úplně původně) v Galuškovi, Slovácko se nesúdí. Jak si někdo šel půjčit sáně k hajnému, cestou mudroval a pak na nic nechápajícího hajného vybalil "Strč si ty sáně do řiti, pajtášu fúsatý!"
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GRANTORINO:
    "Zajíček by si rád půjčil od krtka lopatičku a tak mu myška říká... neboj se a jdi za krtkem, on ti jí půjčí. Tak zajíček jde za krtkem a cestou si říká... a co když mi krtek tu lopatičku nepůjčí... jde dál a za chvíli si opět říká... a co když krtek tu lopatičku potřebuje... jde dál a za chvíli si opět říká... krtek mi tu lopatičku určitě nebude chtít půjčit... a tak jak jde a přemýšlí, zastaví se u krtkova bydlení. Ten vyleze z díry s lopatičkou v ruce, pohlédne na zajíčka a slušně ho pozdraví... Zajíček pohlédne na krtka a spustí... tak víš co krtku, tak si tu lopatku třeba sežer!"

    správnejchvyznění tohodle vtipu bude..hmm..hodně.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SALVATOR: jo aha, pochopil jsem tu první větu tak, že to právě dělá obvykle. Díky.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PATISLAV: Chápu to tak, že ho přítelkyně obvykle nevítá nahá vyjma lodiček.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    prosím nevíte kde by se dalo najít to správné znení vtipu, ... neco jako tohle to bylo, jenže si to nepamatuju... a nemůžu to najít... nebo neco hodne podobneho, mozna to nebylo o cukru...

    slečna si dělá večer kafe, ale dojde jí cukr, tak jde k sousedovi pro cukr a říká si, "no jo ale on mi asi ten cukr nebude chtít dát", jde k výtahu a říká si" je to jen cukr".." ale stejně on mi ho určitě nedá, měnesnasi"... vleze do vytahu a premysli "no tak já nevím, on mě nesnáší, on mi ho fakt nedá" vyleze z výtahu, zazvoní, dveře se otevřou a sousedka praští cukřenkou souseda po hlavě a říká mu " to máš za ten cukr, ty sráči!"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Tohle mi nějak nesedí k tomu memu. V angličtině problém nemám, jen prostě nechápu, v čem je vtip.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNDERWORLD: rouming.cz stačí pro to, abych se za břicho popadal (a šel na hajzl)
    VEENA
    VEENA --- ---
    KALIBAN: Podle mých zdrojů je to město známé jako "Giveashit" ... očividně tam nikdo není.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    UNDERWORLD: Podstatne je ten nazek - kazdorocni pochod ninju. Jak vsichni vi, ninjove se dokazi pohybovat tak, ze je nikdo nevidi. Vidis snad nejake ninji na obrazku? Nevidis! Tak vidis!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    UNDERWORLD: to je jubilejni kazdorocni 88vyroci setkani nijnu. Jak sam vidis, letos byla ucast fakt jako rekordni!
    BESH
    BESH --- ---
    UNDERWORLD: Tohle nekdo nekde prezentoval jako vtip?
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Vidíš, tak to jsem nezkoumala, tak pardon :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Ten, na ktery jsem odkazoval, uz tam evidentne neni.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Hora osudu, místo s nejvýhňovatější výhní ve Středozemi? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam