• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Čuměl jsem na to 2 minuty a pak jsem to vzdal, pomůžete?
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    LAUNCHER: Tak ten ROFL jsem tam neviděl, dobrej postřeh :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    UNDERWORLD: 1. "ROFL" na pozadi 2. zretelne "do pici".
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICRO:
    MALARKI:

    ten muž na obrázku je
    Samuel Johnson - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Johnson

    tvůrce slovníku angličtiny a muž známý vytříbeným citem pro písemné vyjadřování.

    Dá se pochopit, že při spatření takové clusterfuck titulku článku by nejspíš chtěl autora zavraždit.

    (titulek zní: Dívka, 8, osiřela po plyn z hnijících brambor zabil celou její rodinu)

    V jeho době by jediný myslitelný zápis zřejmě byl:
    Tato osmiletá dívka osiřela poté, co se celá její rodina otrávila plynem unikajícím z hnijících brambor

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HRAFNAIN: V Ústavu?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dokonalý znevtipnění, dokonaný provedením.
    se divim, že to neni .bmp
    na kterej katedře frčí takovejhle "metahumor"?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FURAN: Je to narazka na jiny vtip: "two scientists walk into a bar. One orders: "I'll have a glass of H2O." The other says: "I'll have a glass of H2O, too." They both drink and the second one dies." Tam je pointa v H2O a H2O2 (homofonni s "H2O, too"); tady je pointa ve znevtipneni toho puvodniho.
    FURAN
    FURAN --- ---

    Jestli mi neunikla nějaká slovní hříčka nebo tak. Je to narážka na to, že destilovaná voda je "jedovatá"?
    [ PIZI @ Vědecké vtipy ]
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    MICRO: ty dalsi dva obrazky meli asi jen vyjadrit emoci "dafaq?"
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    REFALLENONE: á, vidíš, tento detail jsem úplně přehlédnul :)

    CYBERKOTLIK: ten vtip spočívá ve spojení té buchty a toho psa - ten pes je meme parodující... vlastně to ani neumim pořádně pojmenovat - přestylizovanost? Lacinost? Povrchní "stylovost"?

    Někdo udělá mizernou fotku iphonem, prožene to istagramem a postne na web výslednou "cool uměleckou" blitku.
    Odpovědí je tenhle pes. Případně komentáře které jsou k němu vztažené a které parodují obdivné výkřiky. "such wow, much art" a podobně. Viz ten odkázanej google image search stream.

    (a ne, zrovna tahle fotka není nejgeniálnější příklad užití tohoto meme - aspoň co se mě týče)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SIRIEN: jakoze ten pes je vtipnej sam o sobe, nebo tam ma nejakej vyznam ta buchta?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZIDANE: Na první otázku automaticky čekáš nějaký důvod, třeba že mu to tak nařídil Mannitou. Když zjistíš, že z něj pije proto, aby uhasil žízeň, očekával bys na druhou otázku obdobnou odpověď... jí z talíře, protože má hlad. A ono houby, má prostě soupravičku.
    V tomto kontextu, respektive při této stavbě věty nevidím ani možnost významově ta slova zaměnit. Myslím, že tam hledáš, co tam není (osobní názor). Já to tam v té slovenštině necítím.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    NELLAS: A taky možná založený na dvojvýznamnosti slova "je". To mi totiž připomnělo
    V Bratislavě na nádraží se dobývá připosraný Čech na záchod:
    "Je tam někdo, je tam někdo?"
    A zevnitř se ozve: "Kto by tu jedol, tuna sa serie."
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MATHES: Někdy musíš vzít taky v potaz, kdo to postoval. To je někdy vysvětlení samo o sobě:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    SIRIEN: cekal jsem za tim proste vic, nez jenom to, ze se ema vyfotila s psikem, nemusis na me hned suprcoolovat
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHES: když nápověda nestačí a když Ti není pomoci, pak Tě pro vysvětlení nezbývá než poslat na místo, o kterém se nemluví... here is the doge you are looking for.

    Popřípadě pokud máš dost talentu na to aby jsi si věci abstrahoval a vydedukoval, pak scrolluj tímhle streamem a všímej si převážně obrázků, které jsou plné rozházených barevných nápisů, nemělo by být těžké se po chvíli chytit
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURKHAR: aha jo tak to jo... wait what?!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATHES: So much doge.
    4PTO
    4PTO --- ---
    MATHES: podle guglu zemrel Richard Hes, na obrázku Rudolf Hess
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam