• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: O...kay. Asi se nepohybuju mezi těmi správnými zasvěcenci ;)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MYSHAAK: ale skoro bych si troufl tvrdit, že kvůli kouzelný královský koruně po to bě nikdo nebude střílet z jedoucího auta :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Myslím, že je zkratka GGG nejvíce známá ve svém explicitním významu German Goo Girls, ale o tom tu nedebatujeme, ne? KKK je taky zkratka pro Kouzlnou Královskou Korunu...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PISKVOR: German goo girls?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: General Guitar Gadgets? Gymnázium Ústavní? Go Go Go? ... Cpt.?
    Význam má skoro všechno, ale máloco má význam natolik běžný, aby to pochopila i bába Nováková z Horní Dolní - "nás pět zasvěcenců z celého světa ví, jaký je význam GGG" není medle úplně dostačující ;o)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MYSHAAK: hádám, sry za zbytečně ofenzivní odpověď
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    JOSE_MAT: Jo tak, já myslel, že hádáš. Jestli je pointa opravdu v tom KKK, tak děkuji za vysvětlení...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MYSHAAK: už by to opravdu na tu nástěnku někdo měl dát

    základní nepsané pravidlo tohoto klubu zní, že se zde slibuje vysvětlení pointy vtipu, ale nikdo už nezaručuje, že to bude (se Ti to bude zdát) skutečně vtipné
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    JOSE_MAT: Tak GGG má také svůj význam... H zase nemá tečky a L a N jsou jinak orientované. Ale kde je ten vtip? :)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MYSHAAK: řekl bych, že v tom, že jediný K je tam 4x namísto 3x (KKK je zkratka pro ku klux klan)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Čuměl jsem na to 2 minuty a pak jsem to vzdal, pomůžete?
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    LAUNCHER: Tak ten ROFL jsem tam neviděl, dobrej postřeh :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    UNDERWORLD: 1. "ROFL" na pozadi 2. zretelne "do pici".
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICRO:
    MALARKI:

    ten muž na obrázku je
    Samuel Johnson - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Johnson

    tvůrce slovníku angličtiny a muž známý vytříbeným citem pro písemné vyjadřování.

    Dá se pochopit, že při spatření takové clusterfuck titulku článku by nejspíš chtěl autora zavraždit.

    (titulek zní: Dívka, 8, osiřela po plyn z hnijících brambor zabil celou její rodinu)

    V jeho době by jediný myslitelný zápis zřejmě byl:
    Tato osmiletá dívka osiřela poté, co se celá její rodina otrávila plynem unikajícím z hnijících brambor

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HRAFNAIN: V Ústavu?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dokonalý znevtipnění, dokonaný provedením.
    se divim, že to neni .bmp
    na kterej katedře frčí takovejhle "metahumor"?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FURAN: Je to narazka na jiny vtip: "two scientists walk into a bar. One orders: "I'll have a glass of H2O." The other says: "I'll have a glass of H2O, too." They both drink and the second one dies." Tam je pointa v H2O a H2O2 (homofonni s "H2O, too"); tady je pointa ve znevtipneni toho puvodniho.
    FURAN
    FURAN --- ---

    Jestli mi neunikla nějaká slovní hříčka nebo tak. Je to narážka na to, že destilovaná voda je "jedovatá"?
    [ PIZI @ Vědecké vtipy ]
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    MICRO: ty dalsi dva obrazky meli asi jen vyjadrit emoci "dafaq?"
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    REFALLENONE: á, vidíš, tento detail jsem úplně přehlédnul :)

    CYBERKOTLIK: ten vtip spočívá ve spojení té buchty a toho psa - ten pes je meme parodující... vlastně to ani neumim pořádně pojmenovat - přestylizovanost? Lacinost? Povrchní "stylovost"?

    Někdo udělá mizernou fotku iphonem, prožene to istagramem a postne na web výslednou "cool uměleckou" blitku.
    Odpovědí je tenhle pes. Případně komentáře které jsou k němu vztažené a které parodují obdivné výkřiky. "such wow, much art" a podobně. Viz ten odkázanej google image search stream.

    (a ne, zrovna tahle fotka není nejgeniálnější příklad užití tohoto meme - aspoň co se mě týče)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SIRIEN: jakoze ten pes je vtipnej sam o sobe, nebo tam ma nejakej vyznam ta buchta?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam