• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    _K5_: Z toho "it is one" se stane internetový fenomén. Jen anglicky mluvící budou žasnout, co tím chce Čech říct :DDD
    _K5_
    _K5_ --- ---
    Já bych to tedy s dovolením shrnul: vtip je to sice nepodařený, ale it is one...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Jsem docela rad, ze jsem na tenhle zavod nejel, este bych na ty fotce byl a taky bych nevedel co je vtipny...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    moje vtipy jsou brilantní a když mají -18 je to pocta
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Drobná rada:

    než začnete žádat o vysvětlení vtipu, ujistěte se, že ten vtip má kladné hodnocení. -18 jaksi svědčí o tom, že autor totálně ustřelil a nic vtipnýho na tom není.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    _K5_: Zrejme to ma byt vtipny tim, ze autor fotky povazuje ty lidi na obrazku za podradny tim, ze jezdej s RC autama, nebo mozna je podradnej ten s tim batman trikem ... kdo vi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    s tím animovaným obrázkem to asi pravda nebude. už na to hledim tři hodiny a Hitler nikde (teda všude, ale na obrázku ne)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GILHAD: Tohle vsechno co pises + jejich nerdsky outfit + pohled toho nejmene porazeneho nerda oprostred. Jestli je v tom jeste neco vic, rad si to necham vysvetlit.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ten ksicht, to, ze nemaji stupinky, takze ten "z nejvyssiho stupinu" je nejnizsi a jeho auto ma cislo 3, ackoli jeho misto je cislo 1. Hahahahaha
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _K5_: podle mě tam objektivně nic vtipného není. a to ani, když objektivitu dekalibruju na tu nejnižší úroveň. takže asi ten ksicht toho týpka. nebo to, že vyhráli auta. nebo je to animovaný jpg a za hodinu se tam objeví Hitler
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Tím bych si bohužel vůbec nebyl jistej, obzvlášť v tomhle klubu :)
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SWT: jako jo, pohled vítěze je poněkud jiný, než by se dalo všeobecně očekávat, ale pointa v tom asi fakt nebude...
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Možná tím, že se vítěz mračí? Jen hádám ...
    _K5_
    _K5_ --- ---
    A čím je zvláštní toto? Lupou jsem to tedy nezkoumal a při běžném shlédnutí prostě nic zvláštního nevidím:

    [ CIMCARAK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    FANFAN
    FANFAN --- ---
    MALARKI: A co teprv, když u toho musíš zmáčknou shift, aby to fungovalo...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ALCATOR: pro hodně lidí, jsou to nahoře pořád čarovná tlačítka, na která se pro jistotu nešahá, aby se náhodou nerozbil počítač.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MALARKI: plus teda dělat screenshot facebooku foťákem s bleskem, to je hodně pokročilá forma uživatelské nepokročilosti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MALARKI: simple kristýna se snaží anglidsky sdělit "to je jedno"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam