• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    4PTO
    4PTO --- ---
    SKADUWEE: Tak tobe nefunguje ani cestina, it is one..
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    RAINBOF: Mě teda ne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FANFAN: funguje to i bez shiftu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SWT: Sí, señor!
    ^^^^^^^^^^^^ tady někde.
    SWT
    SWT --- ---
    TURF: kde je "si"? :)
    TURF
    TURF --- ---
    PISKVOR: LODBROG nothing from that not do
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LODBROG: Už se stal - internetový fenomén předvčerejška, totiž; a jako takový už se řítí do zapomnění.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LODBROG: nevěřím. dokaž to
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    _K5_: Z toho "it is one" se stane internetový fenomén. Jen anglicky mluvící budou žasnout, co tím chce Čech říct :DDD
    _K5_
    _K5_ --- ---
    Já bych to tedy s dovolením shrnul: vtip je to sice nepodařený, ale it is one...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Jsem docela rad, ze jsem na tenhle zavod nejel, este bych na ty fotce byl a taky bych nevedel co je vtipny...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    moje vtipy jsou brilantní a když mají -18 je to pocta
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Drobná rada:

    než začnete žádat o vysvětlení vtipu, ujistěte se, že ten vtip má kladné hodnocení. -18 jaksi svědčí o tom, že autor totálně ustřelil a nic vtipnýho na tom není.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    _K5_: Zrejme to ma byt vtipny tim, ze autor fotky povazuje ty lidi na obrazku za podradny tim, ze jezdej s RC autama, nebo mozna je podradnej ten s tim batman trikem ... kdo vi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    s tím animovaným obrázkem to asi pravda nebude. už na to hledim tři hodiny a Hitler nikde (teda všude, ale na obrázku ne)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GILHAD: Tohle vsechno co pises + jejich nerdsky outfit + pohled toho nejmene porazeneho nerda oprostred. Jestli je v tom jeste neco vic, rad si to necham vysvetlit.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ten ksicht, to, ze nemaji stupinky, takze ten "z nejvyssiho stupinu" je nejnizsi a jeho auto ma cislo 3, ackoli jeho misto je cislo 1. Hahahahaha
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _K5_: podle mě tam objektivně nic vtipného není. a to ani, když objektivitu dekalibruju na tu nejnižší úroveň. takže asi ten ksicht toho týpka. nebo to, že vyhráli auta. nebo je to animovaný jpg a za hodinu se tam objeví Hitler
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Tím bych si bohužel vůbec nebyl jistej, obzvlášť v tomhle klubu :)
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SWT: jako jo, pohled vítěze je poněkud jiný, než by se dalo všeobecně očekávat, ale pointa v tom asi fakt nebude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam