• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TAP
    TAP --- ---
    _K5_: no vidíš, mě stačilo poslat link přímo
    _K5_
    _K5_ --- ---
    TAP: dík, bývalo stačilo napsat Monty Python's Famous Deaths Scoreboard
    _K5_
    _K5_ --- ---
    prosím o výklad (že je Bartošová po smrti mi neuniklo!)

    [ PAN_SPRCHA @ Nové Internetové Humory - it is one ... ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VECTOR: asi jsi to zapomněl smazat
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Protože to bylo ve všech diskuzich asi měsíc zpátky. Teda kromě těch, co ty sleduješ, abych ti ušetřil odpověď;)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jako vtipné to je, ale je na tom ještě něco co nevidím...?

    [ LESS @ Ilustrovany humor beze slov ]
    4PTO
    4PTO --- ---
    HRAFNAIN: + o kompasech a šatech pro družičky
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PRAASHEK: hele, ale já se tady při tom pobavim mnohdy víc, než u samotnýho vtipu; a navíc jsem se přiučil ledacos třeba o lukostřelbě nebo basic inglish, což se mi v onlajnovce může hodit ;D
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Akorat se sem jdu zeptat a ono se to uz probira....takze vtip je v tom ze to drzi uplne blbe. Dekuju.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    SALVATOR: SSLDH
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MOTASH: ne nutně. Lukostřelba má různé styly a ty se k tomu staví různě.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A nemůžeme se prostě shodnout na tom, že ten luk drží jako virgo intacta pánské přirození, že by takhle netrefila ani stodolu z pěti kroků a už ten nebohej nevtip nechat odpočívat v pokoji?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Hlavne ten sip by mel byt opreny o luk, ne az uplne nekde mimo o zapesti ...
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    A neměl by ten šíp bejt hlavně z druhý strany toho luku?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: ona ve skutečnosti US angličtina je jednodušší, aniž by to nutně bylo znevažující, protože narozdíl od UK angličtiny místy tíhne k větší pravidelnosti a ignoruje různé výjimky a obraty specifické jen pro určitý kontext.
    Čistě tak na okraj. Nejsem na to úplně expert, takže detaily asi z hlavy nevyplivu, kdysi mi to ujasňovala jedna americká lingvistka když sem se s ní zakecal na téma jednoduchosti učení angličtiny.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    moc hezky jste to zbytečně rozebrali
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    A tak nějak se vlastně nedivím, že si na to focení radši vzala koženou bundu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam