• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MICRO
    MICRO --- ---
    DOCKINEZ: Imho vtip je v tom, že na strope bol nejaký nápis, ktorý sa rozhodli použiť ako kombináciu k zámku, viz http://en.wikipedia.org/wiki/Gematria
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIRIEN: a to jsi zapoměl dodat to překvapení když vylezeš ven a jednou vyjdeš na příkopech a podruhý u duplexu a jindy u světozoru :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TARMAQ: s rekonstrukcí to nesouvisí. I pražáci co tamtudy moc necestují tam bloudí... přestup A/B tam je dělaný dlouhými tunely s křižovatkami které Tě vyplivnou na nástupiště z náhodné strany, architektonicky to je řešené nešťastně zamotaně takže jdeš tunelem a najednou fakt netušíš jestli jdeš tím tunelem ve správném směru (a ano, když máš špatný orientační smysl tak je reálné, aby jsi odešel z A na B... a skončil zpátky na A) a vestibul nahoře je roztažený doslova pod celou dolní půlkou Václaváku a konci Národní a Na příkopech, jenže ten prostor je rozdělený hromadou "ostrůvků" s obchody, mezi kterými se zamotáš ani nevíš jak, takže vyjít správným výlezem popř. vejít do vestibulu a vůbec najít někde v tom bludišti vstup do metra je trochu challenge.

    (mimochodem já nejsem fanoušek nabídky Start, ale s Metrem mi MS taky může...)
    MATHES
    MATHES --- ---
    PRAASHEK: rikas notne retardovany jedinec, ale ja tam cejtim untermensch
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOCKINEZ: jo tohle jsem ani neřešil, tuším, že to bude nějaká zkomolenina původně možná trochu vtipné anekdoty. nicméně kořenů se nedohrabem. je to prostě chujovina. resp celý to je postavený na naprostým nesmyslu - že čísla jsou napsaný nad skříňkou na stropě. vymýšlel to patrně notně retardovaný jedinec
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    na prestupu z becka na acko na mustku se ti proste muze stat ze dojdes z becka na becko.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    4PTO: v prostredi Windows 8 je uzivatelske prostredi zvane Metro. Mnoho uzivatelu ma s timto prostredim problem, protoze jsou zvykli na klasickou nabidku Start ze starsich Windows, nebo proste jim nevyhovuje z jinych duvodu. A na mustku maji lide zrejme take problemy dostat se ven z metra, coz muze byt zpusobeno i rekonstrukci..
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    4PTO: Metro je novy design language W8. Neni moc popularni...
    Metro (design language) - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Metro_(design_language)
    4PTO
    4PTO --- ---
    Ok jednou pro me pls:
    Co mají společného Windows 8 a přestup na Praze-Můstku?

    "Jak se dostanu z toho zasranýho metra?"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOCKINEZ: von gilotine ti to vysvětli :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Diky ale vsem.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _K5_: roztrzity jsem furt, pointu mi to nijak neobjasnuje.

    Spis beru nazor WYNDMYLL_238, ze je to blby vtip.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    DOCKINEZ: ty jsi nikdy nebyl roztržitý a nikdy se ti nestalo, že sis náhle uvědomil/vzpomněl, že něco... ? A vtip spočívá v tom, že rabi si vzpomněl, ale učitelka to "gesto" vnímala jinak...
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: presne tak. na chvilku to zapomnel: "... po prvních dvou začal bezradně zírat."
    a pak si vzpomnel, kde ta cisla zjisti: "Najednou, jakoby zázrakem, se uklidnil..."

    pozn.: nezda se mi to jako dobry vtip (je to nepravdepodobne, nelogicke a neni to moc vtipne), ale za to uz nemuzu ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: to mi nesedi. Vzdy rabin rika Jen jsem na chvilku zapomněl, že ty poslední čísla máme napsaná na stropě.

    Z toho vyplyva, ze jinak vi, ze tam ta cisla jsou. A to mi nedava smysl.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: pet vterin po mne to tu nekdo vysvetlil podrobneji, ale uz ten prispevek zmizel. nuze: pani ucitelka si myslela, ze rabin cislo ziskal nejakou nadprirozenou cestou, slozila mu proto kompliment, ale skutecnost byla prozaictejsi a zbytek cisla byl proste napsany na strope.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: furt nic
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: "Podíval se k nebi" -> "... napsaná na stropě"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tomuhle prilis nerozumim, chyta se nekdo?

    [ MA747 @ Zidovske anekdoty ]
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    RAINBOF: mj. je to vtip, ktery metaforicky miri na nesmyslnost jakychkoli zabomysich valek, at uz se jedna o konflikty nabozenske, ideologicke, rasove, nyxove, ci jine.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam