• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FIONOR:
    MATHES: jo, teď to dává smysl, díky.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PATISLAV: tipuju skryta kamera jakoze humor, ze typek da malymu diteti balonky do ruky a to odleti a ukazuje to prochazejicimu typkovi, aby ho jakoze napalil a typkovi je to uplne jedno

    nebo mi to taky unika
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    trochu mi uniká, co se tady v tom gifu stalo...
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK: Ď, tady gifka s kotatkem jako podekovani
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DO_IT: správně česky je "s kufry plnými...bla bla". dát si tenhle češtinářsky vytříbený výblitek do textu je stupidní, navíc ve spojení s citlivým lyrickým tématem. ne že by na tom záleželo, protože ta hudba je sama o sobě natolik obludná, že to blbý text už hloub stáhnout nemůže
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK: eh, stale se nechytam
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KUBIIK: Očekávanou pointou by bylo "můj penis", že jo - při pohledu na manželku. Ale to tak možná platilo pár měsíců po svatbě a tohle už bude pěkných pár let.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    PRAASHEK: Dík. Ne že by mě něco podobnýho nenapadlo, ale to jsem si hned představil spíš něco jako když do sebe skládáš stopadesát matrjošek a to už bylo na uspokojivý vysvětlení moc.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KUBIIK: žena se zvětšuje patrně hormonální změnou nebo má málo pohybu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a jde o to, že to je takový překladatelský oříšek.

    teda pokud to není česky...

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    JOSE_MAT: jo to má bejt candy apple. já si řikal, co je vtipnýho na fotce cibulí a rajčat.nějak to nezapaluje po ráno
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MALARKI: normálně se používaj jablka, takže až se do toho někdo zakousne, bude celkem překvapenej
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD: vyhrál jsem a zůstal retardovaný
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DARKJESUS: v dolech se kanarek pouzival jako indikator kyslicniku uhelnateho - jakmile mel kanarek v k leci problemy (=chcipnul), tak hornici zdrhli driv, nez se udusili taky.

    Tady je zaludny kanarek, ktery zadrzel dech, aby nechcipnul a tak chcipou hornici

    Animal sentinel - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Animal_sentinel#Historical_examples
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DARKJESUS: v dolech horníci používali kanárky k detekci zamoření ovzduší plynem, tenhle se rozhodl držet stávku a dech
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    muze mi pls nekdo objasnit tohle? asi mi po ranu jeste nenastartoval mozek :) diky

    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam