• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MCKIDNEY: ja to.znam s cikanem a invalidnim duchodem.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KADLINO: Jaky bys mel vyraz ty, kdybys mel tolik rvoucich deti?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MCKIDNEY: jaktože nevíš, jak se to správně píše? do sprch!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KALIBAN: Pochopil jsi to správně, pouze tohle má třídní nádech a pracuje se stereotypem, že horníci jsou vychcaní :)

    Třeba to někde najdeš i ve formě: Slepý, hluchý a tschechische schwein- nebo jak se to správně píše :)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    KALIBAN: Tak asi se mysli hornicka renta = nahrada za ztratu na vydelku kdyz se u nich do sedesati let vyskytne obecna choroba. Takze muze mit cokoliv a dostava na to rentu...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    [ COLON @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    chapete to nekdo? ja to znam s chromym a na me pyco nesahej, ja mam invalidni duchod.. ale hornik ma jako jakej problem?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to se pozná osvícený člověk
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATISLAV: Prostě takovýto: "Je snad moje?"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FIONOR:
    MATHES: jo, teď to dává smysl, díky.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PATISLAV: tipuju skryta kamera jakoze humor, ze typek da malymu diteti balonky do ruky a to odleti a ukazuje to prochazejicimu typkovi, aby ho jakoze napalil a typkovi je to uplne jedno

    nebo mi to taky unika
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    trochu mi uniká, co se tady v tom gifu stalo...
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK: Ď, tady gifka s kotatkem jako podekovani
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DO_IT: správně česky je "s kufry plnými...bla bla". dát si tenhle češtinářsky vytříbený výblitek do textu je stupidní, navíc ve spojení s citlivým lyrickým tématem. ne že by na tom záleželo, protože ta hudba je sama o sobě natolik obludná, že to blbý text už hloub stáhnout nemůže
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK: eh, stale se nechytam
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KUBIIK: Očekávanou pointou by bylo "můj penis", že jo - při pohledu na manželku. Ale to tak možná platilo pár měsíců po svatbě a tohle už bude pěkných pár let.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    PRAASHEK: Dík. Ne že by mě něco podobnýho nenapadlo, ale to jsem si hned představil spíš něco jako když do sebe skládáš stopadesát matrjošek a to už bylo na uspokojivý vysvětlení moc.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KUBIIK: žena se zvětšuje patrně hormonální změnou nebo má málo pohybu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a jde o to, že to je takový překladatelský oříšek.

    teda pokud to není česky...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam