• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KEJML: nevidel. A asi ani neuvidim. Ale diky za uklidneni - tohle je vtip, ktery proste pochopit nemuzu.
    KEJML
    KEJML --- ---
    DOCKINEZ: Viděl jsi v poslední době fotbalistu? Mezi kopačkami letí svítivě růžová, zlatá a další barvy, naznačující domnělou sexuální orientaci dotyčných fotbalistů...
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    FRONEMA: diky.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CRUSHEER: odkazuje na dnesni protizemanovskou demonstraci kdy mu lidi "vystavili cervenou kartu", tj machali s ni ve vzduchu. A ze je to pridelany na ovcich vyjadruje asi to, ze kdo tam maval je ovce
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ALCATOR: děkuju. tohle bylo fakt komplikované. ani teď se nesměu, ale chápu a je mi smutno. kor když vím něco o zdr. technice.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FATBOZZ: Na Slovensku je teď skandál, že Piešťanská nemocnice nakoupila Computer Tomograph (CT) za trojnásobek ceny, za kterou ten samý kupovali v Česku; skandál je o to větší, že původně poptávali model X, kde dvě firmy nabídly ceny lišící se jen o nějakých 100 euro (očividně domluvení), tak výběrko zrušili, a teď, za model X+1, chce dodavadel o 600.000 euro víc (původně chtěli milion).

    Má to dopad až do Slovenské vlády, padla kvůli tomu ministryně zdravotnictví.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ZUZKAOU: Stařeny? To znám jako "Báby".
    Každopádně dík za nakopnutí, teď už to dává smysl ")
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: respektive Otec by mohl přinášet víno Ježíšovi ku příležitosti oslavy zmrtvýchvstání (Bože, tys to zvládl). A Marie je tam prostě za rodinu a Josef žárlí i po 34 letech.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: Možná to bude narážka na trojjedinost a její wibbly wobbly timey vimy, ale abych si tím byla jistá, tak tam chybí Strašidlo.

    BLOODRAT: To je spíš poetické vyjádření šíré ruské duše - 20. léta v Paříži - plno ruských emigrantů - a to té vzdělané vrstvy. úsvit, alkohol a chandra. Viz třeba Daniel Charms.

    Vypadávající stařeny

    Nějaká stařena se z nadměrné zvědavosti vyklonila z okna, vypadla a potloukla se. Z okna se vyklonila druhá stařena, začala se dívat dolů na tu potlučenou, ale z nadměrné zvědavosti se také příliš vyklonila, spadl a potloukla se.
    Potom vypadla třetí stařena, pak čtvrtá a pátá.
    Když vypadla šestá, přestalo mě to bavit a šel jsem na Malcevský trh, kde prý jednomu slepci darovali pletenou šálu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Paříž, dvacátá léta. Město se pomalu probouzí do nového dne. V jednom z barů na Montmartru sedí poslední dva hosté. Jeden z nich se zvedne a vyleze na piano. Stáhne kalhoty a ztěžklým jazykem praví:
    "Vladimíre Alexandroviči já jim to tu všechno pochčiju."
    Druhý host zvedne hlavu od nedopité sklenky koňaku.
    "Nedělejte to Ivane Petroviči, nepochopili by vás."

    Mám tady díru v historii a mé google fu devalvuje levné bílé víno, posviťte mi někdo baterkou.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    SHEALA: prostě mu přines svoje víno, protože si myslí, že to co dělá ježíš z vody je hnusný.....a zbytek je jenom narážka nato že marie byla neverna josefovi s bohem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale houby, je to prostě návštěva po letech
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nojo ale nějak mi z toho vyplynujo že se synek narodil dřív než byla marie tehotná?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    asi to byla původně minerálka, ale nechal ji synka zabalit
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nechapu to s tím vínem .... no nic :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: Neposkvrnene poceti, v nekterych kruzich zname tez jako "zenska k tomu prisla, nevedela s kym," resp. "trapna postava Josefa, Jezisova pestouna."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: nuž kdo udělal josefově marii malého jezuláta? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam