• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    TOMMY69: tak google by ti vyhodil (jako mně) ukázku na youtube, bylo by tam jenom ticho.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HAYES: Nekdy je lepsi se povznest nad vtipy pramenici z neznalosti:)

    Ale jinak to musi byt dobrej chleba:

    Pekárna Tanvald

    V naší nabídce naleznete také jedinečný chléb dle vlastní receptury – Negrill, jenž v roce 2003 získal cenu za 2 místo na výstavě “Chléb Evropy“.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HAYES: Černý chléb NEGRill.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no ono to není zrovna k popukání :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jo aha, to jsem zrovna chyběla. Dík.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jejich letadlo spadlo před pár dny. get ready to be surprised
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a hlavně to dycky dobře dopadne
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CRUSHEER: Cornella imho vysvětlit nejde, buď tě baví absurdní perverzní humor, nebo ne. Není to o chápání kontextu, protože ty stripy jsou natolik dada že je v nich možné cokoli, a právě ta barevnost, úmyslně retardovaná kresba spojená s brutalitou vytváří celek pro mnoho lidí humorný.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: original byl takhle:
    It's great to see that the French have finally grown a pair of balls and taken down a German Aircraft.... but the war ended 70 years ago.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZIDANE: prozačátek bych v téhle větě "guts" vůbec nepřekládal jako koule, ta nesmyslná otrockost toho překladu není zdaleka jen v tom "get". Každopádně já si tu jen tak povzdechl, jestli chcete učit dělat překlady tak tu na to určitě budou vhodnější kluby (a i vhodnější jedinci)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SOLNAKAR: Může být. Anebo používá jako heslo jméno své přítelkyně a proto na ni na druhém a třetím obrázku tak kouká :-)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SIRIEN: Francouzi našli koule - kdo to v češtině použije, krom tebe? Já zatím vždy slyšel "má/nemá na to koule". Viz
    TYRKYS2:
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    SIRIEN: Najít koule se v češtině opravdu nepoužívá. Zavedená fráze je prostě 'mít na něco koule', tak se s tím smiř.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PRAASHEK: Není to rafinovaný trolling diváctva, radikálně předběhnuvší dobu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam