• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    omg to je blbost, zkomponovat ticho, ty buddhisti jsou fakt magoři
    koukam že já jsem napsal povídku, třicet prázdnejch stránek, a je to scifi o nindžech
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    TOMMY69: tak google by ti vyhodil (jako mně) ukázku na youtube, bylo by tam jenom ticho.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HAYES: Nekdy je lepsi se povznest nad vtipy pramenici z neznalosti:)

    Ale jinak to musi byt dobrej chleba:

    Pekárna Tanvald

    V naší nabídce naleznete také jedinečný chléb dle vlastní receptury – Negrill, jenž v roce 2003 získal cenu za 2 místo na výstavě “Chléb Evropy“.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HAYES: Černý chléb NEGRill.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no ono to není zrovna k popukání :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jo aha, to jsem zrovna chyběla. Dík.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jejich letadlo spadlo před pár dny. get ready to be surprised
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a hlavně to dycky dobře dopadne
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CRUSHEER: Cornella imho vysvětlit nejde, buď tě baví absurdní perverzní humor, nebo ne. Není to o chápání kontextu, protože ty stripy jsou natolik dada že je v nich možné cokoli, a právě ta barevnost, úmyslně retardovaná kresba spojená s brutalitou vytváří celek pro mnoho lidí humorný.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: original byl takhle:
    It's great to see that the French have finally grown a pair of balls and taken down a German Aircraft.... but the war ended 70 years ago.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZIDANE: prozačátek bych v téhle větě "guts" vůbec nepřekládal jako koule, ta nesmyslná otrockost toho překladu není zdaleka jen v tom "get". Každopádně já si tu jen tak povzdechl, jestli chcete učit dělat překlady tak tu na to určitě budou vhodnější kluby (a i vhodnější jedinci)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SOLNAKAR: Může být. Anebo používá jako heslo jméno své přítelkyně a proto na ni na druhém a třetím obrázku tak kouká :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam