• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: nevrátil se nám tenkrát ni jediný dotazník, tudíž jsme hodnocení převzali z předešlého období
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: a jak to dopadlo po smrti? taky si pochvalovali ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: to byla nehoda, všichni si bydlení pochvalovali až do smrti
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: koukam architect je vazne klasa :)


    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: pošta otvírá až v sedm, ale budu tam
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Dobrá, pánové, tedy pro špatně chápající jedince, feťáky a psychopaty. Jděte se vzájemně trollit třeba do pošty :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: na moje komplexy chodí čumět kamarád architekt a dycky si je pochvaluje, dokonce i místní statik po zemětřasu uznale kýval hlavou
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: ani já nejsem schopen to vysvětlit na dvou řádcích běžného textu. na třech už by to možná šlo, ale nebudu riskovat misinterpretaci, která se bude nabízet, neboť toliko různých vlivů a možná i nepatřičných idejí může vniknout do studia diskuse mezi dvěma jedinci, z nichž minimálně jeden jest lidoopem, že raději uvolním břémně tvé i své pouhým prohlášením "původně to byla legrace, ale nyní se tomu směji"
    FESTER
    FESTER --- ---
    NELLAS: yap.. praasek dostal na prdel a tak si ted leci komplexy :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ok , splnim ti tve prani s hezkou pisnickou zvana Fuck yourself as much as you can :)

    enjoy :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mohl by mi někdo vysvětlit pointu konverzace mezi Festerem a Praashkem?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    rozhodl jsem do se do vzdělání investovat maximálně $51 denně, tudíž tvoji pedagogickou kariéru podpořím nejdřív za 24 hodin. zatím mi pošli aspoň hezkou písničku plz
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: jo vysvetlim.. $50 bucks again.. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: tomu taky nerozumím, vysvětlíš plz?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ya right nackovej fetaku :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: to bude asi ten pán, cos mu prodal "cigaretu" při poslední návštěvě :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: vidim na svem uctu akorat ze nejakej blb z CR se snazil poslat cosi a nebyl dostatecne kryty financemi..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: poslal jsem $51 abys měl na taxík z hospody a nyní očekávám vysvětlení
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ok posli me $50 a ja ti to jako nechapavci jako ty vysvetlim
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to není vysvětlení vtipu, chci poznat vtip + jejich vysvetleni, jak avizuje název diskuse. jinak požaduji vrácení peněz reflektujích časovou investici do zdejší debaty.
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: nechapes pac se blbej.. chces vedet jeste neco vice ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam