• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SIRIEN: Pamatujes?

    Sarah O'Connor on Twitter: "A robot has killed a worker in a VW plant in Germany http://t.co/RRdCnNmbsj"
    https://twitter.com/sarahoconnor_/status/616282747200479232
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FINSON: dostal jsi účet k prvním narozeninám?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Třeba já se o Mariovi dověděl až ze vtipů na Nyxu. Akorát jsem tady už dlouho, přišel jsem sem krátce poté, co Nyx vznikl.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SIRIEN: Zrovna Mario může nechat chladnými spoustu lidí. Nepatří do všeobecných znalostí.

    Přijde mi pitomé posmívat se lidem, co se sem přišli zeptat.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PRAASHEK: dobře ty, že ses ozval... já chtěl haraldovu příspěvku dát mínus, ale holt se bojim abych nedostal banán na celej nyx
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARALD: hele moc to tady nemoderuj, jinak to začne být sterilní jak půlka diskuzí tady, kde by jinak mohla být i sranda
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: obecně s Tebou souhlasím, nicméně - zrovna Mario... to je taková jako kulturní klasika západní civilizace. Asi jako kdyby tu někdo chtěl vysvětlit vtip s Vetřelcem - jako samozřejmě, že tam někde venku je nejspíš někdo, kdo neví, co Vetřelec je (tj. nejenže ho neviděl, ale fakt vůbec netuší), ale tak nějak nepředpokládáš, že někoho takového kdy potkáš a když, tak to vyvolá určitý údiv...

    Chápeš, je rozdíl mezi neznat nějakou, byť obecně třeba známou, hru a neznat kultovní záležitost která je vetknutá do okolní kultury.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Prosím, vysvětlujte. Nekomentujte neznalost.

    Hodně často je důvodem žádosti o vysvětlení neznalost kontextu. Nikdo nezná všechny hry, filmy nebo netové memy. Že daný vtip spadá do vašeho okruhu by vám mohlo sloužit jako důvod k vysvětlení. Údiv, že existují lidi s jinými zájmy než těmi vašimi by vás zas tak udivovat neměl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYRKYS2: neznáš nejznámější hopsacku všech dob? ta byla stará když sem byl malej. (a to některý moje hračky mladí jsou předmětem sběratelských vasni)
    doporucuju doplnit.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    TYRKYS2: omg, tos před tejdnem vylezla z jeskyně? nebo sis koupila první komp v životě a poprvý se přihlásila na net?
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    WRYKOLAKAS: Nevěděla jsem, že je to jakýsi Mario. Natož to, že je instalatér.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    TYRKYS2: tys nevěděla, že Mario je instalatér?
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    MATHEZ: Dík. Nevěděla jsem, že je instalatér.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TYRKYS2: mario je instalater, z morbidni vraždy pana hovno dostane depku, houbicky ho zatknou a v base se obesi...
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    V přechodu ze čtvrtého na pátý obrázek jsem se ztratila [ TOXICMAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ADITU
    ADITU --- ---
    SHEALA: Wii U výslovnostně podobné jako wee (malý, titěrný - používané často Skoty) a ewe (ovce).
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA: F***!
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    THRAWN: Musis videt film Kingsman / Tajna sluzba. Tam superpadouch (Samulel L. Jackson) da vsem lidem simku zadarmo a nsledne v nich pres mobilni telefon s tou simkou vyvola zachvat vrazedneho silenstvi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam