• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PISKVOR: dik, jsem harry Potterem nepolíbený :D
    i když, náhodou jsem kdysi přečet první kapitolu.
    a David na tom obrázku vypadá spíš jako Beavis ;
    k dik
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HRAFNAIN: Napravo Alan Rickman jako Severus Snape, an si plete Davida Bowieho s Harry Potterem (blesk jako blesk).
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    pls. makeup vim, ale celek mi unika :D
    [ RICARDERON @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SIRIEN: delas vsecko proto aby si te clovek mohl prestat vazit. Dopadnou takhle vsichni cajovnovi intelektualove?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: a smrdělo rybinou.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    FIONOR: To si nemyslím, že je problém nás zákazníků.
    Proč v asijských bistrech mají obvykle jídeláky 1. - tohle 2. - tamto 3. - onohle - proč tam mají čísla? Třeba proto, že kuchař ví, že jednička - má udělat tohle, dvojka - tamto... co když to prostě vymyslel majitel restaurace? Proč by kuchař měl přemýšlet, co jsou "kuřecí nudličky na chilli s ostrou omáčkou", pokud mu stačí říct "osmička" a on už ví, co se po něm chce?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Vyzvu na souboj jsem nepochopil (asi neznam dost gangsta) a jinak tam teda fakt neni nic vic, ok, vtipnost není garantována
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    GILHAD: že to neni mladej bouchač, ale trapák, tam s tou vzduchovkou a gangsta rukama
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GILHAD: Ze takovy mlady bouchac v zasade vyzyva na souboj prezidenta Spojenych statu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    FIONOR: lol, ty jsi jeden z těch trotlů co vidí rasismus taky všude co
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PRAASHEK: nebo bylo z boobika
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    třeba je to na pokračování a v druhém díle se dozvíme, že to kungpao bylo hnusné a nechutné
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: Je to o sexu, je to sprosté :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    NELLAS:

    NELLAS:

    ach, tak ja za tim hledal neco vic, kdyz je to v HNUSNYCH A SPROSTYCH vtipech :))) Diky :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: 69 bude očividně položka v menu čínské restaurace, pod kterou se skrývá kung-pao s nudlemi.
    JOPS
    JOPS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Sirien se holt rád poslouchá / čte.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    SHEALA: Já vidím sklad mrtvejch vtipů
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nebo ještě můžeme rozšířit název klubu na Poznej vtip ... + rozličné gaychaty ... Ještě o a Sirienovy masturbace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam