• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    VEENA: je znamym faktem ze bethoven ve svem pokrocilejsim veku kompeltne stratil sluch. i pres to dokazal i nadale skladat. jako 'vicemne' hluchy zlozil 3 symfonie a taky kurpiladu hodne znamou sonatu mesicniho svitu
    Beethoven - Moonlight Sonata (FULL)
    http://www.youtube.com/watch?v=4Tr0otuiQuU


    vtip je teda v tom ze je hluchy a neslysi ze se jeho hudba publiku nelibi a veselo hraje dal...
    VEENA
    VEENA --- ---
    NAZARETSKY: 38 palců nahoru nebude chabej vtip, tam bud něco víc
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    VEENA: Podle mne chabej vtip postavenej na slovni hricce, ze slangove "ses curak" a slangove "nemas talent" se rekne uplne stejne, ale ruku do ohne bych za to nedal
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VEENA: Je hluchej, a tak to neslyší?
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ ZELGARIS @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]

    Mě to nehoří ... to jakože je hluchej, takže je mu to jedno? Hledám furt něco v těch notách ...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Díky o tom s KFC vím, ale nenapadlo mě to spojovat...
    ADITU
    ADITU --- ---
    WIRUSS: Hraje v náborovém videu McDonalds, svého času "hit" v tuposti. O víkendu štafetu převzalo KFC s "rozvozem zdarma", který znamená, že ke každé rozvážené položce je připočteno cca 30 % ceny (detaily např. zde: http://ekonomika.idnes.cz/...kvuli-rozvozu-zdarma-db4-/ekonomika.aspx?c=A160606_081812_ekonomika_nio ).
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    WIRUSS: Kfc a rozvoz "zdarma" ?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] má tohle nějaký vyšší smysl (alespoň, že ta herečka, hraje v nějaké větší kravině)?
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8: to nedelal on. to krestanstvi!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: hlavne jde videt jak na ty prvni fotce drzi nafoukle tvare..
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SHEALA: Jen parodie na "pred" a "po" fotky, ktere pouziva mnoho pripravku na hubnuti. Nijak zvlast vtipne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Existuje nevhodné chování - neustálé vytváření slovních hříčeka lidi to rozčiluje.
    Nakonec ho za to popravili místo toho zločince a všichni jásají.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KEJML: myslim, ze jde o to, ze zavtipkoval - never a dull moment v navaznosti na brouseni sekyry, ale byl to docela trapny vtipek a nikdo se mu nezasmal a pak kdyz ho opakoval, tak ho ten typek radsi zabil (za tak spatnej vtip.)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Mám tu (asi) taky slovní hříčku, u které mi asi něco nedochází:

    https://www.vessel.com/videos/Eltv8epX4

    Tuším nějakou narážku mezi frází never a dull moment a také dull ve smysl tupý, ale stejně nechápu proč skončil kat na popravišti... A druhá poprava mi uniká zcela
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    THAIGRR, FINSON: super díky moc
    FINSON
    FINSON --- ---
    SKY_MAX, THAIGRR: To je taková nepřeložitelná slovní hříčka (kdo ještě zná tuhle legendární hlášku? ;-) ): "Feel" může znamenat jak "cítit" (emočně), tak i "osahat"; "behind" je "vzadu", "pozadu" nebo taky "pozadí" ve smyslu "zadek" (protože pozadí v tom druhém smyslu je "background").
    Takže I've been feeling a little behind = 1) Cítím se být pozadu 2) Osahával jsem malý zadek.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    SKY_MAX: feeling a little behind - cítil malé pozadí
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam