• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    VEENA: je znamym faktem ze bethoven ve svem pokrocilejsim veku kompeltne stratil sluch. i pres to dokazal i nadale skladat. jako 'vicemne' hluchy zlozil 3 symfonie a taky kurpiladu hodne znamou sonatu mesicniho svitu
    Beethoven - Moonlight Sonata (FULL)
    http://www.youtube.com/watch?v=4Tr0otuiQuU


    vtip je teda v tom ze je hluchy a neslysi ze se jeho hudba publiku nelibi a veselo hraje dal...
    VEENA
    VEENA --- ---
    NAZARETSKY: 38 palců nahoru nebude chabej vtip, tam bud něco víc
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    VEENA: Podle mne chabej vtip postavenej na slovni hricce, ze slangove "ses curak" a slangove "nemas talent" se rekne uplne stejne, ale ruku do ohne bych za to nedal
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VEENA: Je hluchej, a tak to neslyší?
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ ZELGARIS @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]

    Mě to nehoří ... to jakože je hluchej, takže je mu to jedno? Hledám furt něco v těch notách ...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Díky o tom s KFC vím, ale nenapadlo mě to spojovat...
    ADITU
    ADITU --- ---
    WIRUSS: Hraje v náborovém videu McDonalds, svého času "hit" v tuposti. O víkendu štafetu převzalo KFC s "rozvozem zdarma", který znamená, že ke každé rozvážené položce je připočteno cca 30 % ceny (detaily např. zde: http://ekonomika.idnes.cz/...kvuli-rozvozu-zdarma-db4-/ekonomika.aspx?c=A160606_081812_ekonomika_nio ).
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    WIRUSS: Kfc a rozvoz "zdarma" ?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] má tohle nějaký vyšší smysl (alespoň, že ta herečka, hraje v nějaké větší kravině)?
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8: to nedelal on. to krestanstvi!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: hlavne jde videt jak na ty prvni fotce drzi nafoukle tvare..
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SHEALA: Jen parodie na "pred" a "po" fotky, ktere pouziva mnoho pripravku na hubnuti. Nijak zvlast vtipne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Existuje nevhodné chování - neustálé vytváření slovních hříčeka lidi to rozčiluje.
    Nakonec ho za to popravili místo toho zločince a všichni jásají.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KEJML: myslim, ze jde o to, ze zavtipkoval - never a dull moment v navaznosti na brouseni sekyry, ale byl to docela trapny vtipek a nikdo se mu nezasmal a pak kdyz ho opakoval, tak ho ten typek radsi zabil (za tak spatnej vtip.)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Mám tu (asi) taky slovní hříčku, u které mi asi něco nedochází:

    https://www.vessel.com/videos/Eltv8epX4

    Tuším nějakou narážku mezi frází never a dull moment a také dull ve smysl tupý, ale stejně nechápu proč skončil kat na popravišti... A druhá poprava mi uniká zcela
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    THAIGRR, FINSON: super díky moc
    FINSON
    FINSON --- ---
    SKY_MAX, THAIGRR: To je taková nepřeložitelná slovní hříčka (kdo ještě zná tuhle legendární hlášku? ;-) ): "Feel" může znamenat jak "cítit" (emočně), tak i "osahat"; "behind" je "vzadu", "pozadu" nebo taky "pozadí" ve smyslu "zadek" (protože pozadí v tom druhém smyslu je "background").
    Takže I've been feeling a little behind = 1) Cítím se být pozadu 2) Osahával jsem malý zadek.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    SKY_MAX: feeling a little behind - cítil malé pozadí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam