• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SLEEPLESS8: srazily se pandy
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MAKROUSEK: Ďýk
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SLEEPLESS8: Zborilo se pet Panduru a jedno osobni auto.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Co se delo na Taborsku? Neco s armadou, vidim na to hodne vtipu dnes, ale nemam kontext.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    REFALLENONE: taky jsem přemýšlel, podle popisu práce mi to sedí na nějaké castingové video, ale jen tipuju.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    [ FIONOR @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    tuším, že vtip je v nejmenované společnosti, jen nevím, jestli prima nebo leo.tv
    MAGE
    MAGE --- ---
    RENDORF: učes a vyraz ala Trump
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Já myslím, že když se vynechají poslední dvě slova, bude ten překlad ok.
    DAROS
    DAROS --- ---
    SIRIEN: ja nikde netvrdim ze anglicky umim. Ale na druhou stranu mi to nebrani pracovat v anglickem prostredi...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SIRIEN: Pokud komunismus funguje pouze na papíře, zabalme celou planetu do použitýho toaleťáku. Sračky jako sračky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DAROS: Gratuluji, přeložil si každé jedno slovíčko. Sice si převrátil celou gramatickou stavbu a některá slovíčka si přeložil nejen v úplně jiném významu, než v jakém jsou použita, ale dokonce jsi ze slovesa udělal podstatné jméno, ale super! Ještě chvíli, a budeš lepší, než gTranslate.


    DAROS: cca "Pokud komunismus funguje jen na papíře, dá se zprovoznit tím, že všude rozvinu velké role papíru?". Sice si význam asi pochopil i tak, ale čistě pro forma.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    DAROS: ah! diky
    DAROS
    DAROS --- ---
    UNTOY: Hmm preklad je zhruba toto: Komunismus funguje pouze na papire, bude tedy fungovat pokud rozvinu velkou roli papiru po kancelarich ?
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    Tohle je z r/shittyAskScience, takze predpokladam, ze to bude nejaky pun, ale uplne to tam nevidim:

    If communism only works on paper, will rolling big sheets of paper everywhere work?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    IOM_NUKSO: Tak to jo, stává se :-)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    (ZIDANE: slovenka, sorry)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SULTHAN: Jak jsem ted dohledal, tak original ve skutecnosti zni: "There's a fine line between a numerator and a denominator"
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MALARKI: Tenhle vtip bohuzel ztratil prekladem z anglictiny, kde "there is only a thin line between" je specificke uslovi, ktere v Cestine nedava moc smysl.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MALARKI: doporučuju přečíst záhlaví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam