• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    WOODMAKER: děti jsou gumový, nic se jim nestane
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TRISSIE: to je nějaký trik, rozpatlat po vaně olej, nebo jde o to, že uklouznou, něco si udělají a člověk pak nemá starosti s dětma?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TRISSIE: aha, to me nenapadlo.. ja totiz nemam vanu..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Jo, dík, mně to pak došlo, no :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SLEEPLESS8: voni to rozpatlají po stěnách sami a budeš mít míň práce (jo, taky mám malé děti :-)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TRISSIE: proc zrovna na dno?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: to není olej do vody, to je olej akorát na dno suché vany...
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLAS: Já si myslím, že kdybych sám neměl dítě, zdaleka bych ten vtip tolik neocenil...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GILHAD: jenom se malo snazis.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NELLAS: tak v par lzicich oleje se neutopi :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ach, ok. Haha. Děkuju. Odkážu se na záhlaví a ohleduplně zaklapnu dveře. Čekala jsem něco víc, když to má 50+, ne potenciálně utopené dítě :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    J4C0B1M: ATREY: zajíamvé, jak mají lidé různé asociace... mě první napadlo že ten olej člověk přileje do vany manželce a o hlídání se pak postará na nějakou dobu ona, protože bude trčet doma se zlomenou nohou/rukou.

    Asi čtu příliš mnoho klubů s černym humorem...
    ATREY
    ATREY --- ---
    NELLAS: Olej klouze a dite se z ty vanicky nedostane a naopak bude mit o zabavu postarano, jak se bude snazit dostat se ven.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NELLAS: hodíš fakany do vany, pomažeš stěny olejem a oni se nedostanou ven a ty se můžeš jít ožrat
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tentokrát uniká asi něco mně:

    Když nemáte hlídání, pomůže vana a pár lžic olivového oleje.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VON_GILOTINE: Tak. V tom kontextu s Baarovou jsem četla "nácky píchá dodnes", a mám o noční můry postaráno.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak.. predpokladam ze stejne jako tofi nebo david černý, si prostě pudrujou frňák koksem. coz neni tak degenerujici jako by se ladoval cimkoliv jinym.
    zelbohu jedno bude dane a to bude 30+ let konstantniho lití, coz byva zeano zakladni kontext frku. vsak mu taky dvakrat sebrali ridicak ne.
    filmari problem s prachama nemaj. to je nejsmesnejsi "prumysl" na sypani penez do kanalu.
    kolem a kolem bude pich nactek po petatricitce z logiky prispivat jen k pocitu vlastni vyjimecnosti a opravnenosti. nikoli ke zdrave reflexi vlastnich at jiz umeleckych ci jinych schopnosti.
    mi tak napadlo no.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: tak to tvůrčímu procesu spíš pomáhá, ne?
    Dlouhodobé brani drog žere mozek a leze do peněz. Ale zase to přinese kšeft pro Zemana, vyznamenání a prachy na Baarovou. Možná kdyby ji natočil před těmi 10 lety, kdy to začal plánovat, tak by to nebylo tak absurdní. A teda s jiným scénáristou.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: a nactky picha dodnes
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT: Renč byl mladý a nadějný režisér. jenže pak přišly devadesátky a když skončily, tak Renč s drogami nepřestal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam