• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SLEEPLESS8: To je dost subjektivni...muj komentar byl zcela vedecky,nevyjadruje sympatie k hloubce a hodnote vtipu,)))
    HARALD
    HARALD --- ---
    SLEEPLESS8: Humor negarantován.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    BOYLER: ajo, a v čem je humor?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    PRAASHEK: ...chtel jsem to napsat hnedka, ale popravde ses na to neptal,)))

    Dotycny fotograf, prip. ten, kdo bude nakladat s porizenou fotkou, prestal kourit,)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BOYLER: ajo. a v čem je humor?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    PRAASHEK: Cigareta?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ehm? ten předmět spáchal samovráždu, ale co to je?
    [ YAMAOTOKO @ Nové Internetové Humory ]
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RENDORF: Tříska je v kritickém stavu. Teda Jan Tříska, ne ten krysomorfní.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LODBROG: A že Nindžaželvy sou úplně nejvíc nejdrsnější a nějaký To si na nepřijde!
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Děkuju.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LODBROG: oba stripy jsi pochopil správně a úplně.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nevíte, zda to má nějakou hlubší pointu/reálii, co mi uniká?
    [ SALVATOR @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ] (předpokládám že narážka na "To" od Kinga, a že jak klaun tak Nindžaželvy působěj v kanále - ještě něco?)
    [ THX_1138 @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ] (tady vůbec netuším, krom toho že je blbost aby zapalovač hořel pod vodou, kde nejspíš kapr plave...)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    SIRIEN: Pravda, v Australii to nejspis neberou takhle zasadne, osobne to neznam a tyhle veci se tezko odhaduji bez osobni zkusenosti. A i kdyby to bylo jen pro zname (jakoze fakt nejspis neni), tak v mistni hospode se stejne s obsluhou znas a "mate" to rozhodne je :-).

    MYSHAAK: Taky jsem chvili uvazoval, co to je za figurku a tedy ktera situace, ale s ohledem na to, ze ten vtip funguje jen jednim zpusobem, tak jsem radeji prezentoval ten. Narazka na Pat a Mat tam podle me schovana fakt nikde neni ;-).
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    GANDHI: nj, měl jsem ji za krále... díky :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MYSHAAK: je to mat dámou (nejsou to dva králové i když to tak na první pohled vypadá)
    WELES
    WELES --- ---
    MYSHAAK: ta bílá figura má být asi dáma. Narozdíl od černého krále nemá nahoře kříž. Ale původně jsem taky myslel, ze je to král.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MYSHAAK: a ad jedna - omyl, figurka v ruce je kralovna
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    DOKIS: To jsem si taky myslet, ale to na fotce není šach-mat, ale pouhý pat :)

    Každopádně nechápu toto:


    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DOKIS: Běžně se používá ve Skotsku, tak jak píšeš (co vím, Skotsko mám z druhý ruky). V Austrálii (minimálně ve WA) Tě slovem "mate" osloví klidně někdo na ulici, člověk nebo obsluha v bistru nebo v baru nebo kolega v práci. "Cheers mate" se bere za vcelku běžné poděkování. Je to teda poměrně gender biased, holka to v podstatě neřekne. Obdoba pro ženy je "love" a holky to mezi sebou familiárné sem tam prohodí, ale chlap to ženě moc říct nemůže.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam