• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    Sorry, na koleji jsem nebyl a nedavam...
    [ TOFI @ Čechy kuriozní - choďme a foťme - FOTKY ! ]
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SLEEPLESS8: To je dost subjektivni...muj komentar byl zcela vedecky,nevyjadruje sympatie k hloubce a hodnote vtipu,)))
    HARALD
    HARALD --- ---
    SLEEPLESS8: Humor negarantován.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    BOYLER: ajo, a v čem je humor?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    PRAASHEK: ...chtel jsem to napsat hnedka, ale popravde ses na to neptal,)))

    Dotycny fotograf, prip. ten, kdo bude nakladat s porizenou fotkou, prestal kourit,)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BOYLER: ajo. a v čem je humor?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    PRAASHEK: Cigareta?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ehm? ten předmět spáchal samovráždu, ale co to je?
    [ YAMAOTOKO @ Nové Internetové Humory ]
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RENDORF: Tříska je v kritickém stavu. Teda Jan Tříska, ne ten krysomorfní.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LODBROG: A že Nindžaželvy sou úplně nejvíc nejdrsnější a nějaký To si na nepřijde!
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Děkuju.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LODBROG: oba stripy jsi pochopil správně a úplně.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nevíte, zda to má nějakou hlubší pointu/reálii, co mi uniká?
    [ SALVATOR @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ] (předpokládám že narážka na "To" od Kinga, a že jak klaun tak Nindžaželvy působěj v kanále - ještě něco?)
    [ THX_1138 @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ] (tady vůbec netuším, krom toho že je blbost aby zapalovač hořel pod vodou, kde nejspíš kapr plave...)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    SIRIEN: Pravda, v Australii to nejspis neberou takhle zasadne, osobne to neznam a tyhle veci se tezko odhaduji bez osobni zkusenosti. A i kdyby to bylo jen pro zname (jakoze fakt nejspis neni), tak v mistni hospode se stejne s obsluhou znas a "mate" to rozhodne je :-).

    MYSHAAK: Taky jsem chvili uvazoval, co to je za figurku a tedy ktera situace, ale s ohledem na to, ze ten vtip funguje jen jednim zpusobem, tak jsem radeji prezentoval ten. Narazka na Pat a Mat tam podle me schovana fakt nikde neni ;-).
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    GANDHI: nj, měl jsem ji za krále... díky :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MYSHAAK: je to mat dámou (nejsou to dva králové i když to tak na první pohled vypadá)
    WELES
    WELES --- ---
    MYSHAAK: ta bílá figura má být asi dáma. Narozdíl od černého krále nemá nahoře kříž. Ale původně jsem taky myslel, ze je to král.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MYSHAAK: a ad jedna - omyl, figurka v ruce je kralovna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam