• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRK_R23: to slovo sem neslyšel už tak půl roku. Dík voe ;))
    4PTO
    4PTO --- ---
    FRK_R23: Ajo! Ten me nenapadl. Dík za vysvětlení vtipu, byť nástěnka.)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tyve dyk je to Jugi, tak uz se na to vyserte
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SCHWAB: ty fizlove tedka dokazou leccos no... co naplat
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    a vás nezaráží, že není na pozvánku a nikoho nepozval? nebo to jde v premiovce nějak skrýt? :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SIRIEN: jeste je moznost je ze nekdo pise nejakou praci o psychologii internetovych diskuzi a takto sbira data. Nebo proste jen novacek na nyxu, on svet internetovych diskuzi je pro normalni lidi ponekud sverazny a obracene.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Hodí tam nejbližší dítě, natočí to a pak zažalují ZOO, že má nízké ploty kolem výběhu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Kdyby osazenstvo tohodle klubu narazilo v zoo na ceduli "nekrmte tygry", skončí to tim, že budete do výběhu házet steaky, nebo tim, že přelezete plot, abyste tygříkům mohli dát steak rovnou z ruky? Jen tak ze zájmu...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: I call bullshit (:
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PREVRACENY: jste žena?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JJOXER: Mezi 25 až 35.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: No a kolik mas teda roku?PREVRACENY:
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SULTHAN: A tohle je v pohodě prezentace. :D
    Hlavně, že se já prezentuju jako vylízanej. Vylízaný je tohle věčný buzerování a tím policajtstvím.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    Hele kluci, pozor na urážku úřední osoby.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: Ja myslel tvou prezentaci na nyxu obecně. Jako treba tohle.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAKIHARA: Vzhledem k tomu, kolik se denně na nyxu objeví vtipů, je ten můj průměrně jeden dotaz za 3 dny znakem opravdové vylízanosti. To je pravda, fakt ...
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: Proste se jednomu nechce věřit, že by byl někdo tak vylizanej, jako se tu prezentuješ.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: moje manzelka je rozhodne troll. Jinak bych si nemohl vzit ja.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SIRIEN: Vzhledem k tomu, co jsi mi minule napsal, jsem musel svůj výstup zmírnit. Co jinýho mi zbývalo, když tady chci zůstat.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ROMANET: A z čeho vycházíš, že jsem troll? Sám si teď napsal, že by tvoje manželka spoustu věcí tady nepochopila. Je snad ona taky troll, podle tvé logiky?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SCHWAB: jo to prej frčí, nějaká tajná policejní akce ve školách. Krycí jméno je Skákací ulice 21
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SIRIEN: třináctiletý policajt?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam