• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JOPS: snad to kinematografie stihne, drive nez generace krouzkovacu nevymre, tak nejak se bojim, ze milenialove si na mobilech krouzkovat nebudou.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: Haha, tak to jsi měl tu druhou půlku informací než já. Ta reklama je právě v tom původním příspěvku, teda aspoň ten kousek s Bohdalkou. Je to... nezapomenutelné.
    JOPS
    JOPS --- ---
    REONA: Marese a jeho zenu jsem poznal, ale diky, to, ze Bohdalka krouzkuje zbozi v akci jsem nevedel... To znamena, ze budu muset tu reklamu shlednout, protoze to urcite vejde do dejin kinematografie :-D
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    REONA:
    TOMBRIDER:

    Děkuji, jsem velmi rád za svou neznalost aktuálního dění v tomto případě. :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JOPS: To je ale hrubá neznalost aktuálního dění.
    [ DYLER @ Bulvární nora 2nd generation • Muž, který přibral. ]
    REONA
    REONA --- ---
    Je to Leoš Mareš a jeho manželka. Vtip údajně spočívá v tom, že Mareš s Bohdalkou natočili reklamu pro Penny, kde paní Jiřina kroužkuje zboží v akci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREATDRAKE: Tak to netuším, zbytek mi přijde jako náhodná fotka z fotobanky, ale třeba poradí strejda Áda.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NELLAS: Asi potřebuji ještě nějaké informace nad rámec tohoto hintu (neznám ani jednoho z jedinců, nevím jaký mají vztah kroužky k léčení ani k (předpokládané) Jiřině Bohdalové).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: Mrkni, na co reaguje a kroužkuj.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SKY_MAX: chtěl jsem ti dát palec za obětavost a trpělivost, ale pak procitlo mé "grammar nazi JÁ" a rychle jsem si to rozmyslel ;)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SKY_MAX: Děkuji, takhle nějak jsem to pochopil po vysvětlení Siriena.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SKY_MAX: Ano, to bude potřebovat nějakou opravdu novou filosifii :)

    47 Bible verses about Everything Happening For A Reason
    https://bible.knowing-jesus.com/topics/Everything-Happening-For-A-Reason
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PREVRACENY: Onen nahlas přemýšlející řeší otázku, co se teda děje a začíná to klasickou větou, kteří mnozí používají, že "vše se děje za nějakého důvodu". Je to určitý typ optimismu/víry/lehké naivity/oddání se osudu/neřešení. Prostě svým způsobem taková sladší vyrovnaná nevědomost. To co se děje, se prostě děje z nějakých takových a makových důvodů a různě to spěje k dobrým i špatným východiskům a nebudu to moc řešit, protože nějaký důvod to má a já ho teď nevim, tak to neřeším. (Bohužel teď do toho vkládám trochu osobní interpretace, to nechci, ale nedaří se mi to popsat jinak.)
    No a věta pod tím je "Ale co se to kurva děje?"
    Takže vtip spočívá v kontrastu uvažování v tomto zamyšlení. V textu to tak nevynikne, ale kdyby to říkal člověk, tak by to bylo výrazně zřejmější. Volný překlad je např.: "Vím, že se, co se děje, má své odůvodnění. Ale co tohle má kurva bejt?"
    A vzhledem k tomu, že události posledního roku bylo velice nepředvídatelné a mnohé lidi donutitli k uvažování nad tím "co se to vlastně děje", tak o to víc je to reletable for the internet commoner

    tl;dr.: V textu to tolik nevinikne, ale představ si nějakýho stand-up komika, že říká, jak začal praktikovat nějakou novou filosofii a při tom řekne tuhle větu
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    RENDORF: To je tak. Když vyměníš přední brzdy. A pak za boha nemůžeš najít ráčnu..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RENDORF: when you see it you will ...
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: no ono to totiž taky je jediné správné vysvětlení.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SIRIEN: Děkuji, to bylo asi to, co bylo podstatou vtipu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Je to náboženský komentář k uplynulému roku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NELLAS:
    KAKIHARA: Já jsem si samozřejmě přeložil co tam je.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: ty rozmazaný písmenka jsou U a C. Zbytek už je holt na tobě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam