• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: Haha, tak to jsi měl tu druhou půlku informací než já. Ta reklama je právě v tom původním příspěvku, teda aspoň ten kousek s Bohdalkou. Je to... nezapomenutelné.
    JOPS
    JOPS --- ---
    REONA: Marese a jeho zenu jsem poznal, ale diky, to, ze Bohdalka krouzkuje zbozi v akci jsem nevedel... To znamena, ze budu muset tu reklamu shlednout, protoze to urcite vejde do dejin kinematografie :-D
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    REONA:
    TOMBRIDER:

    Děkuji, jsem velmi rád za svou neznalost aktuálního dění v tomto případě. :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JOPS: To je ale hrubá neznalost aktuálního dění.
    [ DYLER @ Bulvární nora 2nd generation • Muž, který přibral. ]
    REONA
    REONA --- ---
    Je to Leoš Mareš a jeho manželka. Vtip údajně spočívá v tom, že Mareš s Bohdalkou natočili reklamu pro Penny, kde paní Jiřina kroužkuje zboží v akci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREATDRAKE: Tak to netuším, zbytek mi přijde jako náhodná fotka z fotobanky, ale třeba poradí strejda Áda.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NELLAS: Asi potřebuji ještě nějaké informace nad rámec tohoto hintu (neznám ani jednoho z jedinců, nevím jaký mají vztah kroužky k léčení ani k (předpokládané) Jiřině Bohdalové).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: Mrkni, na co reaguje a kroužkuj.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SKY_MAX: chtěl jsem ti dát palec za obětavost a trpělivost, ale pak procitlo mé "grammar nazi JÁ" a rychle jsem si to rozmyslel ;)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SKY_MAX: Děkuji, takhle nějak jsem to pochopil po vysvětlení Siriena.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SKY_MAX: Ano, to bude potřebovat nějakou opravdu novou filosifii :)

    47 Bible verses about Everything Happening For A Reason
    https://bible.knowing-jesus.com/topics/Everything-Happening-For-A-Reason
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PREVRACENY: Onen nahlas přemýšlející řeší otázku, co se teda děje a začíná to klasickou větou, kteří mnozí používají, že "vše se děje za nějakého důvodu". Je to určitý typ optimismu/víry/lehké naivity/oddání se osudu/neřešení. Prostě svým způsobem taková sladší vyrovnaná nevědomost. To co se děje, se prostě děje z nějakých takových a makových důvodů a různě to spěje k dobrým i špatným východiskům a nebudu to moc řešit, protože nějaký důvod to má a já ho teď nevim, tak to neřeším. (Bohužel teď do toho vkládám trochu osobní interpretace, to nechci, ale nedaří se mi to popsat jinak.)
    No a věta pod tím je "Ale co se to kurva děje?"
    Takže vtip spočívá v kontrastu uvažování v tomto zamyšlení. V textu to tak nevynikne, ale kdyby to říkal člověk, tak by to bylo výrazně zřejmější. Volný překlad je např.: "Vím, že se, co se děje, má své odůvodnění. Ale co tohle má kurva bejt?"
    A vzhledem k tomu, že události posledního roku bylo velice nepředvídatelné a mnohé lidi donutitli k uvažování nad tím "co se to vlastně děje", tak o to víc je to reletable for the internet commoner

    tl;dr.: V textu to tolik nevinikne, ale představ si nějakýho stand-up komika, že říká, jak začal praktikovat nějakou novou filosofii a při tom řekne tuhle větu
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    RENDORF: To je tak. Když vyměníš přední brzdy. A pak za boha nemůžeš najít ráčnu..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RENDORF: when you see it you will ...
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: no ono to totiž taky je jediné správné vysvětlení.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SIRIEN: Děkuji, to bylo asi to, co bylo podstatou vtipu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Je to náboženský komentář k uplynulému roku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NELLAS:
    KAKIHARA: Já jsem si samozřejmě přeložil co tam je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam