• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLAMITCH: asi tam má být podobnost s životem jednoho pána z Nazaretu, ale teda přijde mi, že se tam nejspíš něco ztratilo v překladu. Ale to se mohlo stát klidně i v Novém zákoně...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: mind goblin deez nuts?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: ok, takže b) je správně. Now who the fuck is "mind goblin"?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: myslim, ze random borec co se tvari ze je buchta
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw ten týpek v brejlích je někdo konkrétně známý, nebo jenom rádoby random brejlatý (x-)trans?

    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1]

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ARAON: ale tohle jsou nazghúlové z minulé edice cereálií, tak hledají všechny prsteny, resp všechny jsou pravé
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Zjevně se jim do cereálií mez prsteny zatoulálal i Prsten, takže ho teď ho hledají mzi kupci. Nazgul koukajíci na ruku zjišťuje, jestli už ho konečně našli
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZBYNEK: No prsten musí být pravý, protože jedině tím, že si ho dotyčný nasadil, zjistili kde je.
    ILTU
    ILTU --- ---
    ZBYNEK: Ajo, ne pravej, ale zadara. Už blbnu.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ILTU: Kde se píše, že je ten prsten pravej?
    ILTU
    ILTU --- ---
    PRAASHEK: Jo, to bude ono. Na krabici se píše, že uvnitř je pravej prsten, tak musej objet všechny, kdo maj tu krabici.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, jezdí po všech domácnostech, kde si lidi dávají tyhle cereálie a berou všechny ty prsteny
    ARAON
    ARAON --- ---
    ALEA: Ha. To by mohlo být ono!
    ALEA
    ALEA --- ---
    ARAON: možná naznačují, že si stejné cereálie koupilo ještě půl města a nemůžou se zdržovat na jednom místě?
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ARAON: Asi uz chtej mit hotovy questy
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: Nojo. Jenomže k tomu mi vůbec nesedí ti dva netrpěliví ve dveřích.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Já to vidím tak, že chlápek dostal prsten, nazgůli si pro něj jedou, nazgůli si pro něj dojeli, chlápka píchli a teď mu ten prsten berou. Nazgůlům se osoba s prstenem jeví naopak jasněji a pro čtenáře to autor může namalovat jak chce, teda i viditelně.
    Vtip je v tom, že prsten byl pravý, ale tudíž i nazgůlové a chlápek to podcenil a dojel na to.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Ja jsem dneska po ranu asi nejakej natvrdlej, ale ja to nechapu. Na co ten Nzagul ceka? A to meri tep, nebo jen kouka na ten prsten a je prekvapenej, ze dotycnej neni nevidietelnej, ergo to neni ten pravy prsten, ale jak potom dotycneho nasli... nebo... jsem zmaten.
    [SUNBEAM @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi!]
    ILTU
    ILTU --- ---
    GLADILAF: Doufala jsem, že jsem to nepochopila!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam