• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLAMITCH: asi tam má být podobnost s životem jednoho pána z Nazaretu, ale teda přijde mi, že se tam nejspíš něco ztratilo v překladu. Ale to se mohlo stát klidně i v Novém zákoně...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: mind goblin deez nuts?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: ok, takže b) je správně. Now who the fuck is "mind goblin"?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: myslim, ze random borec co se tvari ze je buchta
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw ten týpek v brejlích je někdo konkrétně známý, nebo jenom rádoby random brejlatý (x-)trans?

    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1]

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ARAON: ale tohle jsou nazghúlové z minulé edice cereálií, tak hledají všechny prsteny, resp všechny jsou pravé
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Zjevně se jim do cereálií mez prsteny zatoulálal i Prsten, takže ho teď ho hledají mzi kupci. Nazgul koukajíci na ruku zjišťuje, jestli už ho konečně našli
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZBYNEK: No prsten musí být pravý, protože jedině tím, že si ho dotyčný nasadil, zjistili kde je.
    ILTU
    ILTU --- ---
    ZBYNEK: Ajo, ne pravej, ale zadara. Už blbnu.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ILTU: Kde se píše, že je ten prsten pravej?
    ILTU
    ILTU --- ---
    PRAASHEK: Jo, to bude ono. Na krabici se píše, že uvnitř je pravej prsten, tak musej objet všechny, kdo maj tu krabici.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, jezdí po všech domácnostech, kde si lidi dávají tyhle cereálie a berou všechny ty prsteny
    ARAON
    ARAON --- ---
    ALEA: Ha. To by mohlo být ono!
    ALEA
    ALEA --- ---
    ARAON: možná naznačují, že si stejné cereálie koupilo ještě půl města a nemůžou se zdržovat na jednom místě?
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ARAON: Asi uz chtej mit hotovy questy
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: Nojo. Jenomže k tomu mi vůbec nesedí ti dva netrpěliví ve dveřích.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Já to vidím tak, že chlápek dostal prsten, nazgůli si pro něj jedou, nazgůli si pro něj dojeli, chlápka píchli a teď mu ten prsten berou. Nazgůlům se osoba s prstenem jeví naopak jasněji a pro čtenáře to autor může namalovat jak chce, teda i viditelně.
    Vtip je v tom, že prsten byl pravý, ale tudíž i nazgůlové a chlápek to podcenil a dojel na to.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Ja jsem dneska po ranu asi nejakej natvrdlej, ale ja to nechapu. Na co ten Nzagul ceka? A to meri tep, nebo jen kouka na ten prsten a je prekvapenej, ze dotycnej neni nevidietelnej, ergo to neni ten pravy prsten, ale jak potom dotycneho nasli... nebo... jsem zmaten.
    [SUNBEAM @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi!]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam