• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRK2D Bojovky - Street Fighter, King of Fighters, Guilty Gear, Capcom vs SNK a jiné
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Sakra to video mě fakt nabudilo na to, si něco takovýho fakt zahrát. Ale vůbec nemám šajnu jak se k něčemu dostat.

    Koukám na stránku GGPO. Rozhraní je jenom nějaká trial verze nebo je to kompletně free?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: Koukám na google. Tedy ne na licenční důvody, ale na Wii. :(
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    N0NECZ: Problém je, že podle wiki to pravděpodobně z licenčních důvodů nevyjde jinde než v Japonsku a jediné podporované platformy budou arkáda a Wii.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: Asi jsem se zamiloval !
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Na SRK se před pár dny objevilo gameplay video ze Tatsunoko vs Capcom. Podle toho, co jsem se koukal to vypadá, že styl hry je nejpodobnější Marvel vs Capcom 2, až na to, že neswitchujete 3 chary, ale 2 a to, že je to trochu pomalejší a míň uberaircombo závislý.
    Gameplay video:

    http://www.capcom.co.jp/tatsucap/info_movies.html
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Můžeš zapnout ggpofba.exe a v tom hrát single. Případně si stáhnout MAME32, ale to je podle mě zbytečný, pokud teda nechceš hrát něco, co MAME32 podporuje a FBA ne. V ggpofba dáš Game -> Load Game a vybereš hru. Poté dáš play a můžeš vesele mlátit do klávesnice, případně ještě předtím než do klávesnice / gamepadu budeš mlátit, si nastavit ovládání pomocí F5, nebo Game -> Map Game Inputs.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Je možné v rámci GGPO nějak trénovat single? Nebo to hrát v jiném emulátoru?
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Napadlo mě dát GGPO ids nyxáků na home, aby se dalo vědět, co jsou schopný hrát kdyby měl kdokoliv zájem, etcetc (matchmaking !!11)
    Kdo tedy chce na home s jeho/její GGPO id apod, tak ať mi napíše do pošty, nebo ať to klidně hodí sem.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    No, aspoň budou útoky ale vypadat trochu "reálně" a ne sekaně, zpomaleně, 3-frame.
    Cena co jsem četl, tak ještě nestanovena, download-able skrze PSN a XBLA, ale cena buď neznámá, nebo jsem ji nezjistil.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Abych se přiznal, moc se mi to nelíbí, viditelné pixely mi vyhovují více. Ale nové lidi to jistě přiláká. Ví se cena tohoto produktu?
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Na CapCom Unity nedávno byl dán kompletní changelist HD ssf2t remixu.
    Pro ty, co nemají ponětí: Super Street Fighter 2 Turbo je starý 17 let a vypadá poněkud extrémně zastarale a rozhodně nepřivábí nové lidi, aby ho hráli. Na xboxy a ps3ky tedy vychází HD remix tohoto street fightera.



    Changelist: http://www.capcom-unity.com/jimmyrey/blog/2008/10/07/final_changelist_for_hd_remix
    Ofic stránky HD remixu : http://games.capcomdigital.com/streetfighteriihdr/

    Jen pro úplnost, přidávám obrázek starého ssf2t, aby lidé měli ponětí, o jaký rozdíl se jedná:
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    JEBAK: Neměl bys chvilku to vyzkoušet - jen abych viděl, jak to GGPO funguje?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Při spuštění emulátoru. Ale otevře se okno a tváří se to, že je to OK. Teď nemám moc čas, pak to sem kdyžtak dám přesně.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    DAVESADE:
    Chyby při spuštění emulátoru, nebo chybu při spuštění GGPO ?
    Zkus to dát aspoň proti někomu (port forwarding nastavení etc) - jestli chceš, klidně ti budu nápomocnej s tímhle, ale můžu jen sfa2, sfa3 a kof98.
    Jinak ovládání kláves si nastavíš v emulátoru buď pomocí zmáčknutí F5, nebo Game -> Map Game Inputs.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tak jsem rozjel to GGPO. Vypadá to dobře ;). Akorát nevím, kde si nastavím ovládání a tak, bojím se to rozjet proti někomu, abych nedostal klepec a neměl možnost si to osahat. A taky mi to hlásí nějaké chyby při spuštění, ale to asi půjde.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    myslím si, že ano.
    V podstatě stačí, pokud hledáš jakoukoliv romku zapnout emulátor, vyhledat si název romky (pro sf3 sfiii3.zip + sfiii3n.zip, pro sfa2 sfa2.zip, pro kof98.zip) a většinou je již první odkaz nějaký link pro posos.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Ještě se zeptám - je toto formát ROM, který hledám?
    Street Fighter III 3rd Strike Rom & CHD File : Requested by: DMXKrew

    Released:
    1999

    Platform:
    CPS3 emulator ONLY

    Format:
    rom/CHD
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    sure, to je takovej problém, no, ale pokud máš L1, L2, R1, R2 tak v čtyřtlačítkovejch bojovkách (kof, guilty gear) by bylo možný si dát vlastně útoky na L1,2 a R1,2 - a na pravý palec by se dali dát v případě guilty gearu spec. útoky (dust), to by mohlo vypadat v praxi docela i zajímavě.

    nejhorší je to u street fighterů, kde je 6 tlačítek na útok, takže pokud člověk nemá stařičkého sidewindera, nebo jiný 6tlačítkový pad, tak musí mít něco na l1/2 / r1/2, dá se to s tím, co jsem to hrál párkrát na tom psku, ale je to docela nezvyk, no.
    Dobrý by bylo mít stick-like klávesnici, kde by se dala páka místo těch up/down/right/left tlačítek, ale to je docela šílený už ; >
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    U toho gamepadu je blbý, že na 4-6 tlačítek má člověk 1-2 prsty ;).
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Jinak mě tak napadlo, co se týká toho sticku (ovladače, páky se šesti tlačítkama ...) tak s tím právě hrajou všici pros. já jsem s tím zkoušel hrát a je to rozhodně lepší, všecko se dává rychlejc, ale chvíli to trvá si na to zvyknout (já hraju zatím na klávesnici a gamepadu, ale na gamepad to mám trochu naskillovaný akorát v ggx2, jinak klávesnice)

    Každopádně zkouším SFA3 a jsem schopen brát challenges v SFA2, SFA3 a kof98, takže kdokoliv kdo by si chtěl zahrát a má funkční GGPO, tak ať mi napíše ; >
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam