• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRK2D Bojovky - Street Fighter, King of Fighters, Guilty Gear, Capcom vs SNK a jiné
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tak teda to Tatsunoko vs Capcom vypadá fantasticky, už se těším!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    N0NECZ: Tak na eBayi seženeš asi všechno, že jo. V ČR sotva. Já si třeba budu kupovat ten 3rd Strike.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    N0NECZ: A king of fighters 98 !
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: A to sjou ty chvíle, kdy si člověk uvědomí, že ČR je v zábavě jenom skládka mainstreemových věcí, které se prsotě už jinde nestihly prodat. :D

    Ale což. Další na vysněný lodní seznam. Mezi várku anime DVD a kopu whitelabelů si připisuju Street Fightery. :D
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    N0NECZ: Pravděpodobně to tak bude :/ Teoreticky by se to dalo sehnat nějak bazarově, nějaké Dreamcast verze, apod, případně si koupit arkádu s tím. Jinak v Čechách se nedá sehnat kromě tekkena, případně všech těch dead or alive, nebo virtua fighterů nebo čehokoliv pravděpodobně vůbec nic:/
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: Tak stáhnout ano, ale myslel se k tomu dostat vážně legální cestou (i když chápu, že v tom našem kocourkově to je občas těžký). Od tý doby co pracuju a co klesla cena softu se snažim totiž vážně tak nějak všechno u sebe doma legalizovat. Tak mě zajímalo jestli se k tomu dá u nás dostat i legálně. Asi to ale zas dopadne tak, že jediná cesta bude to objednat ze zámoří po NETu a nechat si to dovést, neni-liž pravda?
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    N0NECZ: ROMky se dají normálně stáhnout, jde pouze o to, aby lidi věděli to, že pokud nevlastní originál, tak je to poměrně nelegální, jinak se ROMka dá i vygooglovat. (příklad pro sf3 3s - sfiii3.zip + sfiii3n.zip)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: Což bude asi další problém, jak se k tomu dostat.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    N0NECZ:
    Je to kompletně free, akorát aby to bylo completely legal, tak ty romky musíš někde vlastnit jako originálky, že jo ...
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Jinak podle mě by se hodilo, i když je to taková pižlačka, tak trochu větší balanc pro lidi, aby to mělo guard meter jako v Guilty Gearovi.
    Ten funguje tak, že čím víc blokujete, tím větší dmg potom dostanete z dalších útoků, ale když dostáváte napřesdržku, tak každej další útok vám dává menší dmg než by dával normálně. (Je to hlavně využitelný na to, že komba by se pak dycky měli dávat od toho nejsilnějšího útoku, aby člověk nejvíc využil tý nejvyšší dmg.)

    Jinak já teď chvíli hraju guilty geara a už tomu zas začínám přicházet na chuť, akorát že to teď vypadá že budu pár desítek hodin v training modu a furt dokola trénovat false roman cancel po gunflamu a roman cancelování shoryukenů v rohu, naajs.
    (Roman cancel je v ggx2 technika, která sebere 50% tension baru, takže tolik co spešluberattack a jde o to, že se všechny recovery frames zruší a vy můžete okamžitě něco dělat, takže se daj dělat uberdlouhý comba, který můžou dávat větší dmg než ten spešluberattack)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Sakra to video mě fakt nabudilo na to, si něco takovýho fakt zahrát. Ale vůbec nemám šajnu jak se k něčemu dostat.

    Koukám na stránku GGPO. Rozhraní je jenom nějaká trial verze nebo je to kompletně free?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: Koukám na google. Tedy ne na licenční důvody, ale na Wii. :(
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    N0NECZ: Problém je, že podle wiki to pravděpodobně z licenčních důvodů nevyjde jinde než v Japonsku a jediné podporované platformy budou arkáda a Wii.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JEBAK: Asi jsem se zamiloval !
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Na SRK se před pár dny objevilo gameplay video ze Tatsunoko vs Capcom. Podle toho, co jsem se koukal to vypadá, že styl hry je nejpodobnější Marvel vs Capcom 2, až na to, že neswitchujete 3 chary, ale 2 a to, že je to trochu pomalejší a míň uberaircombo závislý.
    Gameplay video:

    http://www.capcom.co.jp/tatsucap/info_movies.html
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Můžeš zapnout ggpofba.exe a v tom hrát single. Případně si stáhnout MAME32, ale to je podle mě zbytečný, pokud teda nechceš hrát něco, co MAME32 podporuje a FBA ne. V ggpofba dáš Game -> Load Game a vybereš hru. Poté dáš play a můžeš vesele mlátit do klávesnice, případně ještě předtím než do klávesnice / gamepadu budeš mlátit, si nastavit ovládání pomocí F5, nebo Game -> Map Game Inputs.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Je možné v rámci GGPO nějak trénovat single? Nebo to hrát v jiném emulátoru?
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    Napadlo mě dát GGPO ids nyxáků na home, aby se dalo vědět, co jsou schopný hrát kdyby měl kdokoliv zájem, etcetc (matchmaking !!11)
    Kdo tedy chce na home s jeho/její GGPO id apod, tak ať mi napíše do pošty, nebo ať to klidně hodí sem.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    No, aspoň budou útoky ale vypadat trochu "reálně" a ne sekaně, zpomaleně, 3-frame.
    Cena co jsem četl, tak ještě nestanovena, download-able skrze PSN a XBLA, ale cena buď neznámá, nebo jsem ji nezjistil.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Abych se přiznal, moc se mi to nelíbí, viditelné pixely mi vyhovují více. Ale nové lidi to jistě přiláká. Ví se cena tohoto produktu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam