• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    DRAGON: stara dobra anglie.
    ISIS
    ISIS --- ---
    DRAGON: :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    od rijna se tu udelala jedna pitoma skruz na Palmovce a projevil se tu zase prechytralej nyx.
    Vsichni maji na misto akce plnou pusu kecu na misto toho, aby se neco delalo. Hlavne budeme chytri a resit drenaz a sazenicky.... achjo. a doufam, ze tohle zase rozjede novej flame, aby vsichni mohli na misto setkani se a udelani nejaky pekny veci, co zahreje u srdicka, resit radsi v teple domova u lampicky nyx a jednu jedinou skruz dalsiho pul roku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAFO: good point, man
    ASM
    ASM --- ---
    TRAFO: Presne tak...sem tady na to upozornovala uz v breznu, kdyz se resila hlina... :)
    [ ASM @ Guerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení) ۶ ▓ ]

    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TRAFO: velmi dobre ten postreh o splynuti s mestem.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: jestli nechceme udelat jeden projekt za pul roku tak ne. ale takhle bych skutecne nerada dopadla. takze doufam, ze ti je jasny, ze takhle to nejde.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: v tom, ze jenom radis a neprilozis ruku k dilu?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: to mam jako cekat, az mi ze seminka vyroste slunecnice? :D hele, cekani na godota taky nedopadlo dobre :D
    jojo, jsem cekala, rozumbrado :DDD
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: heh na slucecnice mam :-)) ale i tak stoji jedna kytka 70-150 v kvetinarstvi. a krast slunecnici z pole? na to nemam cas ani zaludek... prijde mi to stejny jako krast v obchode.
    ok, tak prines na priste prohnojenou hlinu... nebo kompost. pevne verim, ze mas v ten cerven cas.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: jako ze tu orchidej ukradnu nekomu v zahrade?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    jinak... aby se tu jenom nekecalo.....

    jak vyhovuje ucastnikum datum čtvrtek 11.6.???? zhodnotila jsem to jako dostatecne daleko, a zaroven v patek nebyvaji zkousky, takze i pro studenty ok??? mam to odklepnout nad prispevky, aby si to vsichni zapsali do diarku? :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    MAESTRO_007: je dobre mit pevny nazor, stat si za svym. to dela diskuzi, prilisny strkani ocas mezi nohy a bezpaternost - "jako abych si nikoho nerozhadal radsi" se mi primo hnusi.... takze za svoji semaphora styl se nestydim... verim veci, ktera tu vznika. s jesitnosti to nema co delat.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ASM: presne, klidne tam vysadim prohnojenou zeminu a na ni padesat orchideji.... kdyz mi na ni LEMS s TRAFEM daji penize....
    KAREN
    KAREN --- ---
    TRAFO: vidisto, a ja ho znala z Turgoru, tj. Praha....
    ASM
    ASM --- ---
    no ja jen dodam k tomu vsemu, ze pani studovani urbanisti a spickovi zahradnici maji jine ksefty a hrabou si na svem pisecku...mame krasne parky, namesti...o tom zadna...ale lide ziji a pohybujou se po celem meste a zacali si vsimat i tech mene peknych, zanedbanych mist mesta, ktere stoji za to ozivit..proc ne...pro me za me byt jen jednou kvetinou...neni to zadna prdel to hradit ze sve penezenky s myslenkou, co z toho by tam mohlo zbyt za tyden...
    Lems je zrejme zvykly na precizni praci, radsi vic jak min vseho...dnesni doba konzumu je proste takova...lide uz se netesi z malych veci...je jim nabizeno stale vic a vic...tak se neni cemu divit, kdyz amaterska prace prijde nekomu zbytecna...
    fandim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAESTRO_007: co nadelas, jesitnost neni jen muzskou vysadou :)

    co se Lemse tyce, tak mel pravdu, jiste, ale stylem jakym se tu prezentuje napriklad u mne prisel o veskere kredity, dostal sem se do stadia, kdy uz jeho rady nemam potrebu ani cist, protoze ten styl dialogu, ktery rozjel, nemam uz z podstaty rad.
    A to, ze je hornik ho neomlouva ;))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    hadat se je ztrata casu... Lems nezvolil moc vlidny ton otom zadna.. a tak nekteri reagovali Sephora stylem... a nevede to k nicemu...


    ...ale spoustu postrehu bylo dobrych.... rozumny clovek se uci ze svych chyb...
    TSOH
    TSOH --- ---
    no vono i v Ostravě bude určitě hafo podobnejch ,specialit, jako je skruž na Palmovce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam