• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    :)
    Guerilla gardening — Polopatě: 10. 11. 2013 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...10658625776-polopate/213562220400010/obsah/290163-guerilla-gardening/
    ZLOTRILEC
    ZLOTRILEC --- ---




    ZLOTRILEC
    ZLOTRILEC --- ---
    PRAHA 8 - BOHNICE . Akce Odra

    Vyplel jsem 6 obřích květináčů na odře, celkem je jich tam 19 okolo a ještě dva bokem.

    Ještě nevím, co tam budu sázet, ale připadá mi to jako dobrej nápad obsadit.
    Prostě i proto že to líp vypadá.

    kdokoli se chce podílet je vítán :)




    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Komunitní zahradničení může být pro zemědělce cestou z tržního systému - ČRo Region, Středočeský kraj - zprávy, hudba, humor (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/...nitni-zahradniceni-muze-byt-pro-zemedelce-cestou-z-trzniho-systemu--1234890
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    možná je to tu ontopic jen lehce, ale...

    Ahoj přeposílám výzvu z FB
    Projekt PRAZELENINA v ohrožení!!! tak kdyby náhodou někdo o něčem věděl...
    Přátelé,
    je to těžko uvěřitelné, ale majitel pozemku v Holešovicích se rozhodl, předchozí dohodě navzdory, s námi nepodepsat smlouvu o pronájmu na nastávající sezónu.
    Čelíme situaci, kdy hrozí její zrušení a možný konec celého projektu. Obracíme se na Vás v této těžké chvíli a prosíme o pomoc. K záchraně letošního pěstění a kontinuity projektu je třeba Prazeleninu přemístit a během jednoho měsíce zapustit kořeny na jiném místě.
    Prosíme proto ty z vás, kterým není osud projektu lhostejný, aby nás kontaktovali a podělili se s námi o své tipy na vhodné místo. Místo, kde by se dobře dařilo zelenině i sousedským vztahům. My vám na oplátku dáváme příslib neúnavného nasazení a snahy o záchranu letošní sezóny.
    Děkujeme.
    Prazelenina 's not dead!
    prazelenina@gmail.com
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Rosenbaum » #48 Família Rodrigues, Itaim Paulista, SP
    http://www.rosenbaum.com.br/lar-doce-lar/48-familia-rodrigues-itaim-paulista-sp/
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    MYKO: Tak to mě pobavilo....Moc pěkné Myko!A jak se vůbec daří?viděl jsem tě naposled než jste jeli do Berlína.Já jsem až do zimy v Chile.Do pošty.
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Omlouvám se za vyrušení a zvu vás na návštěvu nové diskuze ;-)

    I lidé ve městech si rádi ušpiní ruce od hlíny, rádi si dají k jídlu vlastnoručně vypěstované rajče a rádi uvidí své okolí zelené.

    MĚSTSKÉ ZAHRADNIČENÍ .:. URBAN GARDEN
    [ Městské zahradničení .:. Urban Garden ]


    Tento klub by měl sloužit ke shromažďování článků, postřehů a inspirace o zahradničení v industriálním městě.
    Využívání balkónů, teras, střech domů a opuštěných zákoutí městských částí k vytvoření malých zahrádek.
    Squatting opuštěných zahrádkařských kolonií a podobné, mírně nezákonné, aktivity spojené se zelení ve městech.


    Vaše skromné začátky, velké úspěchy, cizí realizace ... stačí se podělit, třeba se staneme inspirací ;-)
    CHAPORA
    CHAPORA --- ---
    to urcite, Seedbom je o trochu levnejsi,jen, ze se u nas tenhle druh bomb zatim prodavat muze :)....
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    taky mi to poměr cena/výkon přijde jako nesmysl...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    CHAPORA: trochu drahá kravinka
    MYKO
    MYKO --- ---
    MYKO
    MYKO --- ---
    SEEDBOM
    Sorry to tell you this folks but Seedboms have been banned for sale due to government crackdowns on so called offensive weapons.

    It seems a number of Seedboms were used in the London riots and have been flagged up as a product that 'incites disrupting and rebellious behaviour in the public against otherwise peaceful and non-distracting urban environments'. Sales are due to be stopped within a week and Seedboms will be no more!

    If this is something you don't agree with please let us know, we need to start a petition to stop this from happening!

    PLEASE HELP!
    Zobrazit překlad

    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    KUTAS: Můžu zapůjčit malou nafukovačku - je tak pro 1,5 člověka, což znamená, že jeden a hlína se tam vejde. Otázkou zůstává, kolik kamení by bylo třeba vyměnit za hlínu a jestli by ses na tom sázení neupádloval ;-D
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    DARMOZRAC: Stejný jako na squatting: pokud na to máš nervy, tak hurá do toho ;-)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ja jela o vikendu kolem te nasi povestne skruze na palmovce.. uz je to zase puste.. aspon tam roste nejaka travicka a odpadku je tam o neco mene ,nez bylo v puvodni skruzi. ale bylo to takove smutne :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam